fbpx

Projekty

Kromě zprostředkování prodeje pro klienty mě baví vlastní investiční činnost. Naplňuje mě být u toho, když z neudržované a podhodnocené nemovitosti se podaří vykouzlit krásné, praktické a účelné bydlení. Chce to velkou dávku kreativity, odvahu, pevné nervy, ale ta radost, když se vše povede, stojí za to. Pomůžeme vám realizovat i zcela individuální projekt nebo upravit nemovitost na vaše přání. Ukázku realizovaných projektů si můžete prohlédnout níže.

RD Brno – Obřany

Rodinný dům adaptovaný pro rodinu se dvěma školáky. Společenská část zabírá celé prostřední podlaží a pokračuje na obytnou terasu. Výhled na město rámuje panoramatické sedací okno. Ozdobou ložnice v přízemí je vana s výhledy na minizahrádku v anglickém dvorku a na růže u vstupu do domu. Dětské pokoje našly své soukromí v podkroví.

Komunitní chata

Polozbořená celodřevěná chata přístupná z okolo vedoucí pěšiny se proměnila na moderní dřevěnou boudu na kůlech s designovými prvky v interiéru.  V části se sedlovou střechou je obytná místnost se spací galerií. V nižším křídle je kuchyňka, vstup a koupelna.

Interiér bytu Brno - Milady Horákové

Atraktivní rekonstrukce atypického bytu 2+1 bez sociálního zařízení. Byt byl atraktivní svoji polohou v těsné blízkosti centra. Rekonstrukce s přiměřenými náklady zlepšila jeho užitnou hodnotu. Zejména uvolnila stísněnou dispozici koupelny, našla místo pro wc, které bylo původně na pavlači. Navrženy byly tři zajímavé varianty členění prostoru 3+1, 3+kk, 2+kk.

Rekreační chaty v lese

Soubor rekreačních chat se nachází v Brně nad přehradou. Chaty jsou obklopené lesem a leží přímo na hraně zlomu terénu. Dle územního plánu se jedná o území stabilizované a o plochu stavební, určenou pro objekty pro individuální rekreaci.

Interiér bytu Brno - Merhautova

Cílem bylo tmavý suterénní nebytový prostor proměnit v malý „designový“ byt pro jednoho až dva mladé lidi, s minimalistickým zařízením a soudobými módními detaily. Vzhledem k omezenému rozpočtu, byl prostor zařízen převážně typovým nábytkem.

Interiér bytu Brno - Jugoslávská

Atraktivní rekonstrukce bytu 1+1 ve cihlovém domě z roku 1910 na ulici Jugoslávská. Byt byl sice na hlavní ulici, ale hned vedle parku a měl strategickou polohu. Díky výměně oken se zamezilo nadměrnému hluku z hlavní ulice.

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP