Rodinný dům Prštice

Rodinný dům Prštice

Dovolujeme si vám nabídnout velký rodinný dům vhodný pro vícegenerační bydlení. Každý člen domácnosti zde bude mít dostatečné soukromí. Vzdálenost od Brna je pouhých 12 km. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, po kompletní a poctivé rekonstrukci. Je napojen na veškeré IS.

Provoz domu je úsporný, topení je řešeno ústředním plynovým topením + krbem s výměníkem s možností ohřevem vody do radiátorů. Objekt je napojen na obecní vodu a má i svoji vlastní studnu. Jen obytná plocha nemovitosti má rozlohu 351 m2 + další zázemí a sklep. Dům má 2 vstupy, garáž pro 2-3 auta, zadní vjezd s možností parkování cca 4 automobilů, dále velkou zahradu s altánkem o rozloze 476 m2.

Celý objekt je členitý, dispozičně vytváří tři křídla:

Hlavní křídlo velkorysá část RD o velikosti 6+ kk (3 koupelny) a levé křídlo s bytovou jednotkou 1+1 v přízemí a pravé samostatné křídlo s nádherným bezbariérovým bytem 2+kk, který má výhled do zahrady. Každé křídlo má svoji kuchyň a koupelnu s WC. Jen obytná plocha nemovitosti má rozlohu 351 m2 bez dalšího zázemí a sklepa. Dům má 2 vstupy, garáž pro 2 auta, zadní vjezd s možností parkování cca 4 automobilů, dále velkou zahradu s altánkem o rozloze 476 m2.

Centrální místnosti v přízemí hlavního křídla je velká obývací místnost s krbem, jídelnou a kuchyní, navazující pracovnou a zimní zahradou. Velkorysá vstupní hala s WC a spížkou jsou samozřejmostí. Dlážděná podlaha celého přízemí domu navazuje stylové na velké dlážděné a uzavřené nádvoří domu. Prostorným schodištěm pokračujete do druhého podlaží hlavního křídla. Přes lobby, knihovnu a chodbu se dostaneme k dalším místnostem domu. Tato část má 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou šatnu a lodžii.

Snad nejkrásnější částí je velká zahrada s posezením a altánkem. Místo pro relaxaci, načerpání nové energie nebo setkáváním se s rodinou a přáteli.

Dům je po kompletní rekonstrukci od roku 2005 až do roku 2018, má hliníková okna, je napojen na veškeré IS, ústřední plynové topení, krb s výměníkem s možností ohřevem vody do radiátorů. Objekt je napojen na obecní vodu a má i svoji vlastní studnu.

V blízkém okolí se nachází zámek, tenisové kurty, golfové hřiště, biotop, rybník, škola, školka, sportovní hřiště A to vše pár kilometrů od jihomoravské metropole a v krajině přírodního parku Bobrava. Nejbližší větší město je Ořechov 2 km. Do metropole Brno je možné si autem vybrat ze tří směrů nebo využít rychlé autobusové spojení do Modřic.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Rodinné sídlo
Dispozice 6+kk a+ dva byty 2+kk, 1+1
12 km od Brna
Vlastní studna
Výborný technický stav