Osobní realitní makléř - Lucie Klimešová

O mně

Před pár lety, po důkladné průpravě a letitém sbírání zkušeností v zajeté realitní kanceláři, jsem se rozhodla pustit do prodeje nemovitostí na vlastní pěst. Jak už to tak bývá, motivovala mě hlavně vidina svobody. A to jak v osobním životě, kdy si můžu uspořádat věci po svém a (ne)pracovat tehdy, kdy se mi (ne)pracovat chce, tak i ve vykonávání profese realitní makléřky. Jen díky tomu, že jsem sama sobě pánem, mohu dělat reality po svém. Každé jednotlivé nemovitosti můžu věnovat maximální úsilí, čas a péči. A tak se zasadit o co nejlepší výsledek, na kterém mým klientům záleží.

Co se týká mé povahy a zájmů, jsem narozena ve znamení zemské Panny, a tedy řádně kritická, puntičkářská a systematická. Jsem optimista a věřím, že vše je tak, jak má být. Kreativitu ráda uplatňuji v kuchyni, kde nikdy nedodržím předepsaný recept. A mimochodem, neholduji kávě. Ovšem kvalitní čokoládě neodolám.

Uvažujete, zda mi svěřit svou nemovitost? Více o mně, mém přístupu k realitám a mojí profesi se dozvíte v rozhovoru na blogu.

Nepřestává mě fascinovat, že každá nemovitost má svůj příběh a žádá si i jiný přístup. Na každém detailu záleží. Moje práce je akční, emotivní, kreativní, náročná, svobodná, zábavná… prostě pořádná jízda. A to mám na ní ráda…

Lucie