Osobní realitní makléř - Lucie Klimešová

O mně

Již od roku 2004 jsou reality moje vášeň, radost, výzva i životní styl. Je to mnohem víc než jen byznys. To, kde bydlíme, významně ovlivňuje kvalitu našeho života, naše myšlenky a následně i naše činy. Nepřestává mě fascinovat, že každá nemovitost má svůj příběh a žádá si i jiný přístup. Na každém detailu záleží. Moje práce je akční, emotivní, kreativní, náročná, svobodná, zábavná… prostě pořádná jízda. A to mám na ní ráda…

Start mé kariéry začal pod křídly velké realitní kanceláře. Aktivně jsem se podílela na obchodování, vedení poboček po celé ČR a to jak v oblasti realitního zprostředkování, tak i na výkupech a dražbách. Celých 10 let jsem byla součástí realitní rodiny Sting. Realitní svět se rychle mění a postupně mi začalo dávat smysl budovat si svou osobní značku. Hlavním důvodem byla svoboda. Baví mě dělat reality po svém, jinak a hlavně bez limitů. Od počátku mého vstupu do realitního prostředí věřím, že spolupráce s profesionálním realitním makléřem má smysl. Přeci, když se den co den věnujete čemukoliv naplno, získáte nesrovnatelně více zkušeností a kompetencí, proniknete do všech detailů, poučíte se z chyb a přešlapů, stáváte se specialistou. Samozřejmě platí, když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Svého makléře si dnes díky internetu můžete vybrat podle svých vlastních kritérií a pocitů. Prostě chtějte pro sebe jen to nejlepší!

Zajímá vás něco více osobního? Jsem narozena ve znamení zemské Panny tedy i pořádně kritická, puntičkářská a systematická. Neholduji kávě, ale kvalitní čokoládu si neodpustím. Jsem optimista a věřím v to, že vše je jak má být. Svou kreativitu uplatňuji ráda v kuchyni, ale nikdy nedodržím předepsaný recept, ale to jsem prostě já:-)

Chcete se dozvědět více o mně nebo způsobu mé práce?

Lucie