Reference

Je to to nejlepší, co nás mohlo potkat. Paní Lucie vnáší světlo do ponurého světa realit.

Jan a Adéla Novotní, Rajhradice

Služby paní Klimešové jsme využili již několikrát a vždy jsme byli moc
spokojení. Jednalo se o pronájem bytu. Je vidět, že má dlouholeté
zkušenosti, zejména její cit pro výběr toho pravého nájemníka nám ušetřil
spoustu starostí a zajistil bezproblémový pronájem bytu.

Zuzana Smýkalová, Brno

Rozhodla jsem se prodat dům po rodičích a protože zastávám názor, že práci kterou sama neumím, je potřeba zadat odborníkům, jsem na doporučení kamarádky oslovila realitní makléřku paní Ing. Lucii Klimešovou.

Poznala jsem, že mluvím s odborníkem, který se může opřít o mnohaleté zkušenosti s realitami. Hned při první návštěvě jasně viděla výhody a nevýhody domu, sdělila mi jakou má tržní hodnotu, a vysvětlila, co vše bude potřeba. Jak řekla, tak se i stalo. Dům se prodal, za požadovanou cenu a v nabídce byl jen velmi kratkou dobu. Celý proces prodeje byl jak se říká bez ztráty kytičky.

Kromě spolehlivosti byl pro mne důležitý i osobní přístup paní Lucie. Prodej domu, kde člověk vyrůstal je někdy citlivá věc a i v tomto ohledu musím moc poděkovat.

Zdeňka Švábenská, Modřice

Nejvíce mne od prodeje našeho bytu a koupě nového zrazoval ten složitý proces, který mne děsil už jen při představě. Jak to vše naplánovat, aby to klaplo a vše na sebe navázalo a my neskončili bez střechy nad hlavou? Jak na to "napasovat" financování? Jak nenaletět podvodníkovi?

Až díky Lucii jsem se k tomu konečně odhodlala a bez obav jsem jí celý proces svěřila a nelituji. To, co mi před tím připadalo jako noční můra, se díky citlivosti a profesionalitě paní Lucie změnilo v rychlý a bezproblémový proces, na jehož konci na nás čekal náš nový vysněný domov. Za všechno opravdu děkuji.

Michaela Vojtová, Brno

Paní Lucii moc doporučuji. Je to zkušená profesionálka a navíc s lidským přístupem. Je vidět, že má svou práci ráda a ochotně pomůže s řešením každého problému při prodeji nemovitosti.

Zuzana Šale, Brno

Paní Lucie je opravdu OSOBNÍ realitní makléř. Nejvíce oceňuji právě ten osobní zájem o klienta, který kupuje nebo prodává.
Znalosti, zkušenosti a praxe v oboru jsou znát hned při prvním setkání a to je myslím další záruka úspěchu. S paní Lucií vždy najdete cestu jak zrealizovat svá přání a potřeby. Je to člověk na svém místě :-)

Zdeňka Švábenská, Brno

Paní Lucii Klimešovou ráda doporučím. Spolupráce byla rychlá, příjemná a na profesionální úrovni. Vše proběhlo hladce a hlavně velmi lidsky. Za mě 100% spokojenost.

Gabriela Čapovová, Brno

Velice příjemné vystupování, výborná orientace na trhu realit a přehled o poptávce a cenách, spolu s rychlostí vyřízení naší zakázky k naší plné spokojenosti jsou důvody, pro které budu paní Lucii vždy upřednostňovat před jinými realitními subjekty.

Oceňuji i výběr spolupracujících firem - fotografa a právnické kanceláře, jejich precizní práce určitě přispívá k úspěšné realizaci zakázky.

Během spolupráce jsem nenarazila na jediný problém, což v dnešní době není zcela běžné.

Dávám pět hvězdiček z pěti možných. :-)

Dagmar Dostálová, Brno

Lucku Klimešovou znám dlouho a několikrát mi už pomohla při pronajímání bytů. Má velký dar vybrat toho správného nájemníka, se kterým nejsou problémy a to je pro mě jako pronajímatele velmi důležité. Mě už sehnala čtyři nájemníky a se všemi jsem byl, a jsem, velmi spokojen. Velmi rád využiji jejích služeb i v budoucnu.

Pavel Smýkal, Brno Líšeň