Byt vhodný k investici

Byt vhodný k investici

Nejoblíbenější typ bytu v žádané lokalitě je na prodej, tak neváhejte a domluvte si termín prohlídky. Je to ideální startovací bydlení nebo na investici (pronájem). Jako bonus zde zůstane veškeré vybavení, zařízení, nábytek i spotřebiče.
Dobrá dispozice bytu je základ spokojeného bydlení, nemusíte se vzdát tolik žádané šatny ani posezení a relaxace na prostorné zasklené lodžii. Věci, které potřebujete jen sezónně, uložíte do sklepa. Byt má 47 m2 včetně sklepa a lodžie (největší typ bytu).
Technický stav bytu je dobrý, nevyžaduje rekonstrukci, ale pro náročnější klienty spíše modernizaci. Úpravy, které v minulých letech proběhly – úprava venkovních zdí koupelnového jádra, obložení koupelny, nové podlahové krytiny (koberec + linoleum v dekoru dřeva), nová plastová okna. Jakmile vstoupíte do domu, hned se cítíte příjemně. Je zde vždy uklizeno a čisto. Kompletní rekonstrukce domu a společných prostor proběhla cca před 6 lety. Zateplení snižuje náklady na provoz domácnosti. Díky 3 výtahům (2 z nich nákladní) nemusíte nikdy šlapat pěšky. Také stěhování velkých věcí je pak o dost snazší. Přístup do domu je bezbariérový rovnou ze spodního parkoviště. Celé patro je vždy uzamykatelné a nemusíte se tedy obávat o bezpečnost.
Náklady na bydlení 2800 Kč, podrobný rozpis na vyžádání.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Nejoblíbenější typ bytu
Včetně zařízení
Nízké náklady na bydlení