Dokonalý byt 3+kk po rekonstrukci

Dokonalý byt 3+kk po rekonstrukci

Moderní byt 3+kk (105 m2) s obytnou lodžií v cihlovém domě z roku 1927 prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016. Rozhodně se nešetřilo na kvalitě provedení ani na použitých materiálech. Nyní je vše vymalováno a připraveno pro nové majitele. Stačí si vzít pár osobních věcí a doladit si nový domov podle vlastních představ. Byt je útulný a krásně světlý, máte zde naprosté soukromí a klid. Výhodou je pouze jeden byt na patře.

Dispozice bytu je navržena prakticky a v souladu s novými trendy bydlení.  Velké pokoje mají samostatný vstup, prostorná chodba poskytuje úložný prostor, vybavená šatna je snem každé ženy. Samostatná místnost pro pračku + sušičku je elegantní řešení, jak mít koupelnu ještě hezčí. Obyvatelná lodžie vedle kuchyně poslouží k relaxaci nebo jako pracovna či herna pro děti.

Podlahy v chodbě a kuchyni jsou vinylové v dekoru betonu a  jsou nenáročné na údržbu. V pokojích je místo parket kvalitní dřevěná podlaha a je radost po ní chodit bosou nohou.

Vlastní kondenzační kotel Baxi nabízí úsporné řešení topení, v rámci rekonstrukce byly provedeny veškeré rozvody topení.

Ozdobou velké kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče Bosch vyšší třídy. Sladěné osvětlení s kovovými prvky je vyráběné na zakázku.

Opravený je i prostor v suterénu, sklep (5,5 m2) je dostatečně velký i na uložení sportovního vybavení. Dále je možnost jednat o odkupu půdy cca 100 m2 a výrazně tak rozšířit v budoucnu obytnou plochu.

S náklady na bydlení se vejdete do 5.000 Kč

Úžasná lokalita Černá Pole není potřeba představovat. Hned za rohem je park a v okolí vše potřebné pro spokojený život.

prodáno
Cena 8 700 000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

cena včetně vybavení
po kompletní a zdařilé rekonstrukci
105 m2 + sklep
promyšleně uspořádaný prostor
šatna + technická místnost
možnost jednat o odkoupení půdního prostoru
velký sklep
park v těsné blízkosti