Nový byt v centru města s úchvatnými výhledy na krásy Brna

Nový byt v centru města s úchvatnými výhledy na krásy Brna

Jedinečný bezbariérový byt o dispozici 4+kk v nejvyšším patře nového bytového domu s velkou terasou disponuje bezkonkurenčním výhledem na všechny skvosty, co v Brně máme.

Je to jeden z posledních volných bytů, nemusíte se obávat i tak patří mezi ty atraktivní a rozhodně má co nabídnout. Většina bytů v domě se prodala velmi rychle, a to díky promyšleným dispozicím dle aktuálních trendů bydlení. Čistota prostoru a možnosti zbudování úložných prostor pro sezonní věci vás jistě mile překvapí.  

Byt je orientovaný do vnitrobloku i ulice (hluku se neobávejte).

Velkorysý obývací prostor je zajímavý dvěma výstupy na terasu. Ložnice je orientovaná do klidového vnitrobloku a zdobí jí velké francouzské okno. Prostor pro zbudování šatny je samozřejmostí. 

 

Z předsíně lze vstoupit do koupelny, samostatného WC a další prostorné šatny. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, topným tělesem a přípravou pro pračku.

V jednotce je zřízena příprava pro klimatizaci.

 

Velikost bytu činí 93,9 m2 + terasa 12 m2.

 

K bytu je možné přikoupit parkovací stání v podzemní garáži domu za 450 000 Kč. Počet parkovacích stání je omezen, nabídka tedy platí do vyčerpání kapacity.

 

Možná oceníte i zelenou střechu, která v létě pomáhá udržet vláhu a ochlazovat okolí.

Byt je dokončen a připraven na stěhování. V ceně je zahrnut zděný sklep, který je v bezpečném prostoru 1.PP. Cena bytu je kompletní, neplatíte daň ani provizi realitní kanceláře. Na Vás bude si jen vybrat kuchyňskou linku a zařídit interiér. S tím Vám pomůže naše kolegyně bytová designérka www.beladesign.cz. Konzultaci máte od nás jako dárek.

 

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením hypotéky. Nemusíte se o nic starat, nic neriskujete, jen doložíte své příjmy. Financování je předjednané s výhodnou sazbou u více bank. Stačí si jen vybrat to nejlepší pro Vás. Případné dotazy Vám zodpoví náš partner Marie Němcová 777/213 400.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Byt 4+kk
Vlastní terasa
Úchvatné pohledy na město Brno
Samostatné WC
Bezbariérový přístup
Orientace do vnitrobloku i ulice