Skromný RD 2+2 s možností rozšíření, zahrada

Skromný RD 2+2 s možností rozšíření, zahrada

Dům podle vašich představ. Tohle je on. Zatím tak nevypadá, ale zanedlouho může. Toto je příležitost pro každého, kdo sní o tom, že vybuduje domov, v kterém zanechá kus sebe. A když se za pár let ohlédne, řekne si ‚‚tohle jsme tu dokázali my‘‘.
Je sice menší, čeká vás tu spousta práce, obrovskou výhodou ovšem je, že se můžete nastěhovat ihned. Tedy pokud jste nenároční a vystačíte si pro začátek s málem. Úpravy se vám z místa dění budou provádět mnohem snáz a podstatně rychleji. A co víc, máte možnost rozšiřovat. Do podkroví se pohodlně vejdou další dva nebo tři pokoje.

Celková zastavěná plocha představuje 149 m2, zahrada má 102 m2, pronajatá zahrada od města Brna 128 m2, uliční šíře je zde 8,5 m.

Starší dům má celkově 80 m2 s následujícími dispozicemi: kuchyně 7,5 m2, navazující jídelna 10 m2, chodba 14 m2, obývací pokoj 16, 5 m2 s dřevěnou podlahou, šatna 4 m2, koupelna 4 m2, malá technická místnost 1 m2.
Starší část domu stojí na betonových základech, stropy jsou dřevěné trámové s podhledem, sedlová střecha z pálených tašek. Dřevěná jsou rovněž okna i podlaha v pokoji, v kuchyni a jídelně pokrývá podlahu PVC, na chodbě dlažba.
Nové východní křídlo představuje dostavěná část z roku 2015. Ta je z keramických tvárnic, stropy jsou s rovným podhledem SDK a pultovou střechou. Zde se nachází pokoj s kuchyní 17,85 m2, koupelna 3 m2, ložnice 10,5 m2, chodba 2,6 m2.

Dům nemá garáž, zato je částečně podsklepený. Vstup do sklepa je ze zahrady. Je libo vinný sklípek, prostor na vířivku nebo snad saunu? Může být, místo se zde určitě najde.

Teplo v domě a ohřev vody zajišťuje ústřední plynový kotel. Elektrické rozvody jsou téměř jako nové, poslední oprava se uskutečnila v roce 2015.
Kdo míří do domu, ten si obvykle trvá na zahrádce. Na téhle je dost prostoru pro vlastní rajčata, jezírko (třeba k ochlazení po sauně ;-)) nebo na pořádnou psí boudu.
Nemovitost stojí v jednosměrné ulici v jiho-výhochodní části Tuřany. Stojí tedy v Brně, ale zároveň mimo Brno. Čeká vás tu klid, ale zároveň máte veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky.
Pokud vás domek zaujal, můžete vyrazit na prohlídku kdykoliv po domluvě, klíče máme.

prodáno
Cena 6.190.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

klidná ulice
vlastní pozemek 251 m2
+ pozemek v pronájmu 128 m2
možnost rozšíření o podkroví 2-3 pokoje
dům orientovaný na západ
zahrada na východ
pro nenáročné k nastěhování ihned
elektřina a topení po rekonstrukci