Ideální investice 2+1 Blansko

Ideální investice 2+1 Blansko

Jaká je největší (nebo rozhodně jedna z největších) výhod bytů s duší oproti těm v novostavbách? Moderna velí zařídit základní vybavení tak neutrálně, jak jen to jde. Nové byty jsou díky tomu občas vzájemně k ‚‚nerozeznání‘‘, jedno a totéž v jiných rozměrech.

Naštěstí jsou tu starší byty, které dávají osobitosti zelenou.

Zatímco v novém by bylo škoda vrtat, bourat, měnit, přesouvat, tady vaší fantazii nestaví překážky nikdo a nic. Předěláte byt k obrazu svému, zanecháte stopu a v sobě pocit, že jste něco vybudovali. Dobře to znám a věřte mi, je to pocit, co stojí za veškerou práci, přemýšlení a zařizování.

V této 2+1 jsou (prozatím) průchozí pokoje, oba s výhledem na městskou zeleň. Půdorys bytu umožňuje pokoje oddělit a zařídit jim samostatné vstupy, pokud o to budete stát. K jednomu patří vcelku štědře řešený balkon.

Podlahu pokrývají dřevěné parkety, které budou po renovaci vypadat jako nové a sloužit ještě pěknou řádku let. Okna jsou plastová, topení plynové. Kompletní výměnu si zaslouží původní elektrické rozvody a nejspíš i karma k ohřevu vody.

Výměra bytu je 54 m2 – kuchyň 14 m², pokoje 15, 13 m², předsíň 3 m², koupelna + WC 4 m², balkon 4 m2 + sklep 1 m2. Jednotka se nachází ve druhém patře, celkově je v domě pouze šest bytů, tedy tak trochu příslib soukromí a klidu.

Dům má novou fasádu a zateplení, izolace proti vlhkosti a splácí se úvěr na rekonstrukce z fondu oprav. Náklady na bydlení jsou 2.880 Kč + plyn + elektřina. Z toho fond oprav je 2.300 Kč za měsíc.

Strategická poloha bytového domu vám zajistí výbornou dopravní dostupnost, a to do všech světových stran. Během chvilky se dostanete do centra i na nádraží, škola, školka, prodejny potravin a dalšího zboží jsou doslova za rohem. Vyznavači zdravého životního stylu ocení nedaleké fitness centrum.

Byt je volný právě teď, klíče máme v kanceláři. Pokud vás zaujal, neváhejte, volejte.

prodáno
Cena 3.200.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

k rekonstrukci
vynikající lokalita
cihlový dům po opravách
v domě jen 6 bytů
50 m2 + sklep + balkon