3kk s terasou a výhledem na Petrov

3kk s terasou a výhledem na Petrov

Právě nyní máte šanci bydlet v novém bytě 3+kk s terasou v rezidenci Sadová. Dům byl dokončen v roce 2018 a podobně velkých bytů je zde minimum. Byt je nádherně slunný a nabízí výhled na kostel Petrov. Vybavení je na budoucím nájemníkovi. Základ jako vybavenou kuchyňskou linku, stůl + židle, TV, skříň, věšák a botník zde samozřejmě najdete. K bytu náleží velký sklep 7 m2 a garážové stání (vejde se auto i motorka). V domě je k dispozici výtah, ale do 2. patra vyběhnete raz dva i bez něj.
Celková výměra bytu je 93 m2, terasa 9 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 29,3 m2 je vybavený na míru vyrobenou kuchyňskou linkou s troubou, indukční varnou deskou, digestoří, lednicí s mrazničkou a myčkou, ložnice 17 m2 + dětský pokoj/pracovna 14 m2 se vstupem na terasu, chodba 6,8 m2. V koupelně (6 m2) najdete jak sprchu, tak vanu. Dále je vybavena umyvadlem, skříňkou, topným žebříkem. Místo pro pračku a sušičku najdete v komoře 2,4 m2. Toaleta je samostatná i s bidetem a malým umyvadlem.
K bytu náleží sklep (7 m2) v suterénu budovy, na úrovni parkovacího stání.
V domě je společná kočárkárna / kolárna, klubovna.
Celkové náklady na bydlení jsou pro 3-4 osoby cca 5000 Kč + internet, garážové stání není podmínkou. Je k dispozici za 2000 Kč/měsíčně.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, je obklopena lesy a přírodou, a přitom nabízí rychlé a pohodlné spojení s centrem města. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, bude se Vám tu líbit. V blízkosti je venkovní posilovna, kavárny, obchod, mateřská školka, dětské hřiště a prostorné parkoviště. Bez zvířat.
Majitel má zájem o dlouhodobý pronájem a s novými nájemníky se rád seznámí osobně. Uvítáme, pokud nám pošlete před prohlídkou krátké povídání o Vás.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Novostavba 3+kk s terasou 9 m2
Velký sklep 7 m2
Možnost parkování v podzemní garáži
Dlouhodobý pronájem
Částečně zařízený