Byt 3+1 Kuřim

Byt 3+1 Kuřim

Chcete si užít bydlení kousek od přírody, ale přitom si užívát plnou občanskou vybavenost menšího města kousek od Brna? Pak doporučuji tento krásný byt 3+1 v Kuřimi.

Město Kuřim patří mezi vyhledávané lokality nejenom kvuli plynulé a rychlé dostupnosti do Brna, ale říká se, že je i pomyslnou vstupní branou do klidné části kraje Vysočina.

Dům je součástí malého a poklidného sídliště, kde se dá vytvořit útulný domov a prostor pro rodinné bydlení. S parkováním rovnou před vstupem do domu.

Celková plocha bytu je 73 m2. Samostatné pokoje umožňují dostatek soukromí pro každého člena rodiny. Centrální místností je velká obývací část, minibarem a malým prostorem pro relaxaci u čtení knížek nebo jen tak k odpočinku. Byt se nachází v šestém patře s moderním výtahem a z každé místnosti je pěkný výhled na okolní přírodu.

Samostatné WC, velká relaxační koupelna s rohovou vanou, plovoucí podlaha v kombinaci s dlažbou, nevyžadují žádnou rekonstrukci nebo úpravy. Současní majitelé udržovali byt v čistém a pěkném stavu. V ceně je zahrnuta většina vybavení včetně obývací stěny na míru.

Dům prošel rekonstrukcí a veškeré opravy byly již uhrazeny z fondu oprav. Je kvalitně zateplen a má novou svěží fasádu. Výhodou domu je vlastní plynová kotelna. Nechybí zde také připojení na internet přes optický kabel.

Veškerá vybavenost města s různými možnostmi vyžití pro všechny věkové kategorie je samozřejmostí. Školy, školky, dětská hřiště, volnočasové aktivity, supermarkety, restaurace, wellness, plavecký bazén.

Byt se prodává z důvodu stěhování do rodinného domu, a proto by majitelé uvítali možnost pozdějšího vystěhování, vše je otázkou domluvy s konkrétními klienty. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat s domluvením osobní prohlídky, nebude dlouho v nabídce.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Velký typ bytu s komorou
Kousek od přírody
Poklidné sídliště
Neprůchozí pokoje