Dům v Bílovicích nad Svitavou

Dům v Bílovicích nad Svitavou

Tento dům je ideální pro velkou rodinu, která potřebuje hodně místa. Když se k tomu přidá klidné místo, krásná okolní příroda, perfektní občanská vybavenost a vynikající dostupnost do Brna je tato nemovitost velkým lákadlem.

Koncový dům v klidné ulici je z roku 1929, později byl upraven a rozšířen o schodiště. Napojen na všechny IS (elektrika, voda, plyn, kanalizace), k dispozici je studna i jímka na dešťovou vodu. Dům je nyní v dobrém technickém stavu. Podstatná rekonstrukce probíhala od roku 2009 a byla provedena výměna plastových oken, ústřední plynové topení a rozvody vody a kanalizace. Nyní se o topení stará kondenzační kotel, solární panely o ohřev vody. Vyměněna také byla střecha včetně latí a krytiny, izolace vatou a vybudovány byly místnosti v podkroví. Nová elektroinstalace byla provedena jen částečně. Pravděpodobné budou i další úpravy podle způsobu využití, který preferujete. Nabízí se i možnost rozšíření domu směrem do zahrady, což už by byla větší investice.
Zastavěná plocha domu s dvorem a přístavbou je 350 m2, samotný dům má 88 m2, dvě podlaží + podkroví, zahrada 226 m2. Na pozemek je možný vjezd, najdete zde i zastřešené parkovací stání, dále v zahradě skleník, další budovy, které slouží jako dílna a sklady, sklep.

Dispozice:
Přízemí: vstup, schodiště, odvětrávaná spíž pod schodištěm 2,2 m2, pokoj 16 m2, kuchyně 12 m2, technická místnost se sprchou 11 m2, chodba se vstupem na dvůr.
1. patro: chodba, WC 1m 2, koupelna 4 m2, ložnice 11 m2, pokoj průchozí 16 m2, pokoj 12 m2
Podkroví: 56 m2, 2 pokoje, terasa, půda.

Bílovice nad Svitavou jsou oprávněně populárním místem k životu a dřív tomu nebylo jinak. V obci je mateřská a základní škola, dvě praktické lékařky, zubní lékař, internistka, dětská lékařka. Co se týče sportu není důvod zahálet. Zahrát si zde můžete fotbal, tenis, stolní tenis, florbal. Podmínky pro cyklistiku a turistiku jsou v okolí ideální. O zábavu se menším dětem stará SVČ Liška, které organizuje rozmanité zábavné a vzdělávací akce, kroužky.

Uvolnění domu je dohodou, vazba na koupi bytu.

prodáno
Cena 9.100.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

klidná ulice, koncový dům
oblíbená lokalita
dostupnost MHD
vjezd na pozemek
zastavěná plocha 350 m2
celkem pozemek 576 m2