Inspirativní ateliér 3 v 1

Inspirativní ateliér 3 v 1

Bude přízemí prvorepublikové vily v Masarykově čtvrti hostit kreativní kancelář, nebo se neotřelý prostor promění v unikátní byt? Původně tu bývala garáž, později sochařský ateliér, po něm grafické studio. Teď čeká prostor na další etapu.

Možnosti tu jsou a fantazie, jak známo, prostě nemá hranice. Je to jen na vás.

Prostor má dvě velké domény – neotřelost a lokalitu. To první je zřejmé už z nadpisu. Kolikrát v životě jste narazili na nabídku k pronájmu, která nabízela tolik možností? S druhým bude souhlasit každý, kdo někdy Masarykovou čtvrtí třeba jen krátce procházel. Mimořádně klidná městská část nabízí pořádnou porci toho nejlepšího z brněnské architektury.

Celková plocha prostoru představuje 68 m²: obytná místnost 26 m², pokoj 20 m², šatna 2,4 m², kuchyně 8,6 m², sprchový kout s umyvadlem a WC 3 m², skladovací prostor 5 m² a chodba 3 m².

Kuchyňská linka sice zatím zahrnuje jen to nejnutnější, ale stavební připravenost umožňuje svižné zapojení digestoře, varné desky s troubou, pračky, myčky, lednice i mikrovlnky. Nový nájemník si tak může spoluvytvářet specifický design a určit tak míru vybavenosti. Majitel je ochotný prostor dovybavit.

A aby toho nebylo málo, do ateliéru je možné instalovat i krbová kamna. Stávající topení je etážové (plyn). Podlahy jsou dřevěné.

Francouzská okna v největším pokoji jsou orientována na jihozápad, můžete se tedy spolehnout na dostatek denního světla. A co víc, i když stojíte v pokoji, jste vlastně na zahradě. Tak se dostáváme k další nesporné výhodě – vlastní terase. Je to místo jako stvořené pro ranní kávu/odpolední odpočinek, když už je hlava uvařená a vaše myšlenky se ne a ne sjednotit.

O starost méně a minimálně o jednu úroveň pohodlí navíc zajistí vlastní parkovací místo přímo na pozemku.

Stávající zálohy činí 2400 Kč za plyn, 1000 Kč za elektřinu, 400 Kč za vodné a stočné, 300 Kč za alarm napojený na pult bezpečnostní ochrany a 300 Kč za internet. Do budoucna připojení na elektromobil. S majitelem se můžete dohodnout na částečném i kompletním zařízení, od něhož se bude vyvíjet výše vaší kauce.

pozastaveno
Cena 20.000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

inspirativní prostor 68 m2
vhodný pro bydlení i podnikání
bezproblémové parkování v ulici
terasa 30 m2 + parkovací místo na pozemku
vila z roku 1938 - sousedí s vilou Ernsta Löw-Beera
možno dovybavit majitelem
dlouhodobý pronájem v přátelském prostředí