Unikátní apartmán v rezidenci Neptun

Unikátní apartmán v rezidenci Neptun

Říká se, že každá nemovitost má svého kupce. Tento apartmán je opravdu ojedinělý, ať už pojetím, polohou, okolím i víceúčelovým využitím. Rozhodně vám má co nabídnout.

Na jižním svahu nad Brněnskou přehradou vznikl v roce 2016 komplex apartmánů a domů se společným sportovním a relaxačním zázemím. Rezidence Neptun byla při svém vzniku inspirována obdobnými projekty v zahraničí. Taková netradiční kombinace rezidenčního bydlení a rekreačního využití se jen tak nevidí.  Když máte chuť, jdete si zaplavat do vnitřního bazénu. Svou imunitu můžete pravidelně posilovat v sauně. Zdá se to jako sen? Není, s touto nemovitostí získáte mnoho dalších bonusů např. tenisové kurty, společnou či vlastní  zahradu, dvě parkovací místa, ohniště s posezením, pískoviště. Dostupná je MHD (autobus) i soukromé parkoviště. V domě kromě již zmíněných „vychytávek“ je i společná místnost kolárna/kočárkárna.

 

Všechny apartmány jsou v soukromém vlastnictví, ale ne všichni tu trvale žijí. Někteří majitelé je mají spíše k rekreačním účelům. Většinou jsou zde malometrážní apartmány, takže pravděpodobnost prodeje podobného s terasou a zahradou se blíží nule.  Někteří sousedé se pravidelně potkávají při společném grilování, takže se nabízí i příležitost se seznámit se zajímavými lidmi.

Tento apartmán 2+kk (69 m2 + 3 m2 sklep) má jako jediný samostatný vstup mimo hlavní budovu a také soukromou zahradu 261 m2 a terasu 50 m2.  Celý objekt má číslo evidenční a v rámci stavebního řízení byly všechny jednotky povoleny jako apartmány. Užívané jsou jako plnohodnotné byty.

Původní dispozice byla navržena jako 3+kk, ale byl v době realizace takto  upraven z praktických i estetických důvodů. Při troše námahy by bylo možné realizovat původní myšlenku.

Ideální je pro 2 osoby bez dětí k trvalému bydlení nebo k rekreačnímu využití.

Technické informace:

dřevěná okna, venkovní žaluzie, podlahy dřevo + dlažba, dveře – obložky dřevo, kuchyně s vyvýšenou pracovní deskou, krb,  topení plynová kotelna v domě.

Náklady na bydlení cca 4.200 Kč/měs. Je možné přikoupit dvě parkovací místa v uzavřeném areálu za 500.000 Kč.

Aktivity v okolí:

golf Jinačovice, vodní sporty, plavání, cyklo i pěší turistika, Maximus resort postavený podle filozofie Feng-Shui s úžasným wellness

 

prodáno
Cena 10.500.000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

soukromá rezidence
70 m2 + terasa 50 m2 + zahrada 261 m2
tenisové kurty
vnitřní bazén
sauna + relaxační místnost
MHD, parkování 2 auta
sportovní vyžití v okolí
výhody rodinného domu