RD Obřany 5+1

RD Obřany 5+1

Dům pro velkou rodinu 5+1 se zahradou, dvěma terasami v klidné a oblíbené lokalitě na severu Brna. Velkou výhodou domu je rozsáhlé technické zázemí, sklep, prádelna a úložné prostory, prostorná garáž 30 m2.

V dnešní době při růstu cen bytů je tento dům za velmi zajímavou cenu a na ideálním místě. Nejedná se o „ošizenou“ novostavbu, ale dům byl poctivě postaven z pálené cihly v roce 2000, stále je v perfektním udržovaném stavu a bez nutnosti dalších rozsáhlých investic.

Místnosti jsou dostatečně velké a světlé se samostatnými vstupy, vytápěné podlahovým vodním topením, renovovaná dřevěná okna, nádherná dřevěná podlaha z jasanu v obývacím pokoji, kuchyně z masivního dřeva vyrobená na míru. Společenská část domu zabírá celé patro. Přímo od jídelního stolu si můžete užít výhledy do zelených zahrad a kopců nebo přímým vstupem na terasu stolovat rovnou venku. V domě je několik atypických prvků, které lze zajímavě využít v interiéru a doladit tak osobitou náladu domu.

Lokalita Obřany nabízí nepřeberné množství možností aktivit, volnočasových, sportovní vyžití, procházky, cyklostezky, wellness. Je zde nově upraven Cacovický ostrov, krásná zákoutí řeky, sluneční lázně, několik sportovních a posilovacích hřišť, tenisové kurty.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Rodinný dům 5+1
Dvě terasy
KLidná a oblíbená lokalita
Prostorná garáž