Rodinný dům jako projekt

Rodinný dům jako projekt

Řadovky nejsou bydlením pro každého. Pokud ale patříte mezi jejich fanoušky, dokážete pochopit, že těsné sousedství má své výhody i kouzlo. Tento rodinný dům v Holáskách je klasickým univerzálním domem pro rodinu. Momentálně se jedná o dispoziční řešení 3+1, obytnou zónu ovšem je možné rozšířit o půdu.
Skromná zahrádka má potenciál. Toužíte po vlastní soukromé džungli? Sníte o ovocných stromcích? Nebo vás láká představa večera prosezeného ve vlastní vířivce? Může být! S ohledem na západní orientaci se zase nabízí rozšířit dům o zimní zahradu nebo o terasu. Však jistě víte, že ranní káva chutná nejlépe s výhledem do zahrady.
Ruku na srdce – dům vyžaduje kompletní rekonstrukci. To může být výhoda i nevýhoda. Nejste na nic vázaní a všechno můžete přizpůsobit svým představám, rekonstrukce ovšem znamená práci a vyžaduje zručnost. Na druhé straně, jednou se budete moci podívat na výsledek a hrdě zhodnotit, že jste s domem dokázali urazit kus cesty. Každé patro má 75 m2, což odpovídá velikosti třípokojového bytu v paneláku. Je jen na vás, jak s prostorem naložíte. Jisté však je, že místa se zde najde vždy dost pro všechny a pro všechno.
Velkou devizou je, že dům leží ve slepé ulici. Pouliční ruch se vás tudíž nedotkne. Dům je kompletně podsklepený. Od toho se u moderních staveb kvůli finanční náročnosti téměř úplně upouští. Součástí podzemní části je i garáž, prostory můžete využít k vybudování dílny, skladu, nebo třeba posilovny či sauny.
Dům je napojený na veškeré jednotky IS.

Současné dispozice domu:
Uliční šíře 7,5 m
Sklep – 75 m2 – garáž 18 m2, 2x dílna 2x 11 m2 + prádelna/sklad
Přízemí 75 m2 – 2 pokoje 18 m2 + 7m2, kuchyně 11 m2, předsíň 10 m2, schodiště, wc 1m2, vstup ven na zahradu
První patro 75 m2 – pokoj 16 m2 s balkonem 3 m2, koupelna 4 m2, schodiště 6m2, podesta 6 m2, volná půda 26 m
V pokoji jsou parkety, jinde dřevěná podlaha a dlažba.

Po ruce zde budete mít veškerou občanskou vybavenost – zahradnictví, hobby market, supermarket Lidl, farmu Ráječko, kde zajistíte dodávky čerstvého ovoce a zeleniny každý den. Pokud jste z těch, co se nebojí výzev, těšíme se na vás na prohlídce.

prodáno
Cena 5.590.000 Kč Kč + provize RK

Klíčové parametry nemovitosti

Zastavěná plocha 107 m2
Zahrada 84 m2
3+1
Volná půda
Garáž
Plně podsklepeno
Napojení na IS
Klidná lokalita