3+1 Majdalenky se zahrádkou

3+1 Majdalenky se zahrádkou

Majdalenky na Lesné bývaly v době svého vzniku (cca před 20 lety) jednou z výjimečných lokalit v Brně. Není divu, vznikaly tady byty s terasami, zahrádkami a s parkováním v podzemních garážích. Do té doby jsme znali jen nevzhledná paneláková sídliště. Takové moderní byty byly lákavé pro mladé rodiny a vždy se prodávaly skoro samy.

Dnes už jsou někteří developeři daleko odvážnější v použití luxusních materiálů a technologických vymožeností, ale bohužel i v cenách, které za své jednotky požadují. „Staré dobré Majdalenky“ jsou opět k prodeji a ponechaly si spoustu výhod.

O dost lepší než panelák a o dost levnější než designový byt v novostavbě. Lesná je stále lákavá a oblíbená lokalita pro ty, co jsou rádi v blízkosti lesa, vycházkových tras do Soběšic, Vranova a Bílovic.

Tento byt (CP 90 m2 + zahrada s terasou 60 m2) bude dobře sloužit rodině s dětmi nebo i starším lidem, kteří mají rádi prostor.  Ideální je zejména pro ty, kteří ocení propojení obytného prostoru s kouskem vlastní přírody. Už jen posezení na terase a pohled na okrasné traviny, kvetoucí keře může být uklidňující. Zútulnit venkovní prostor můžete dle návrhu zahradního architekta. Po drobných úpravách vás může zahrádka těšit každý den ještě o kousek víc. Závlaha trávníku se již pravidelně používá.

Byt je po částečné rekonstrukci. Nová je zejména koupelna – vana, sprchový kout a místo pro pračku, osvětlení LED, WC, plovoucí podlahy a jednotné obložkové dveře vše v dekoru dubu. I kuchyňská linka si zasloužila refresh v podobě nových dvířek.

Náklady jsou 5.800 Kč z toho FO 1.600 Kč. Podrobný rozpis bude předložen na prohlídce.

Výměry bytu: kuchyně 16 m2, obývací pokoj 26 m2, ložnice 2 x 14 m2, předsíň s komorou 17 m2, koupelna s WC 4 m2, zahrada s terasou 60 m2. Byt je v přízemí, pokoje jsou do ulice, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, terasa a zahrada do vnitrobloku.

Byt je aktuálně v družstevním vlastnictví na základě platné nájemní smlouvy a v blízké budoucnosti umožňuje bezplatný převodu do OV. Dříve tato forma byla obvyklá. Dnes se objevuje stále méně, protože nákup bytů je často financován bankovními institucemi a tak majitelé raději své DB převádí do OV. Není  však důvod se obávat. Vše je právně zajištěno. Rádi vše vysvětlíme při osobní návštěvě. Než se převod do OV zrealizuje (předpoklad je 1 rok) nesmí nový majitel vlastnit jinou nemovitost a byt nelze použít jako zástavu pro banku.

prodáno
Cena 8.900.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

3+1 s komorou
Žádaná lokalita Lesná
Zahrádka s terasou 60 m2
Po rekonstrukci
Včetně vybavení
Praktická komora
Sklep
Výtah v domě