2+kk s terasou v rezidenci Ponavia

2+kk s terasou v rezidenci Ponavia

Díky skvělé dostupnosti do centra je Rezidence Ponavia tou nejlepší volbou, pokud žijete městem, jeho ruchem a všemi možnostmi, které nabízí. Milovníci aktivního životního stylu ocení velké množství sportovišť.
Necelý kilometr vás dělí od Lužáneckého parku a v centru jste díky vynikajícímu spojení za několik minut – ať už autem, tramvají, pěšky či na kole.
Úplně nový byt (60 m2 + 6 m2 terasa) je připraven ihned k nastěhování. Ideální je pro 2 osoby. Malé hodné zvíře s pojištěním majitelce nevadí. Byty se nacházející se v 7. patře s výtahem.
Dům je kolaudován v r. 2023 a hned po vstupu se zde cítíte velmi příjemně. Budova je z vápenopískových cihel, které se používají pro stavby pasivních a nízkoenergetických domů a mimo jiné mají skvělé akusticko-izolační vlastnosti. Použitá plastová okna s trojskly mají oproti tradičním dvojsklům o 45 % lepší izolační vlastnosti, pro tepelný komfort jsou zde i venkovní žaluzie.
Nyní je v bytě nová kuchyňská linka vybavena myčkou, varnou deskou, digestoří, troubou, lednicí. Vstupní chodba je doplněna o vestavenou skříň. Ve zvláštní místnosti je pračka i sušička, zde uložíte i vše potřebné pro úklid. V ložnici je nová postel s úložným prostorem šířka 160 cm, šatní skříně.
Koupelna a WC je oddělené, oboje obložené nadčasovou velkoformátovou dlažbou, podlahy plovoucí laminátové.
Součástí bytu je sklepní kóje umístěná v 1. PP o výměře 2 m2. V okolí domu lze bez problému parkovat. Pro kola a kočárky je hned u vstupu vyčleněný prostor.
Z Rezidence Ponavia se během pár minut pěšky dostanete přímo na pěší zónu centra nebo na známou brněnskou cyklostezku, která vás zavede, kamkoliv si vyberete. Hned naproti je Kaufland a v blízkosti plavecký bazén a jiná sportovní zařízení jako hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední dojdete přímo do parku Lužánky a na zpáteční cestě se můžete zastavit v jedné z mnoha restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z nedaleké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí jen 5 minut jízdy.
O tom, jaký má bydlení tady mimořádný potenciál, se můžete přesvědčit sami na prohlídce.
Užívejte si pravý městský život. Stojí to za to.
Služby záloha 5.000 Kč, kauce 25.000 Kč

prodáno
Cena 20.000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

Novostavba kolaudace 2023
60 m2 + terasa 6 m2
Zařízené základním nábytkem
Venkovní žaluzie
Bezproblémové parkování
Sklep + kočárkárna k dispozici
Super lokalita
Volný ihned