Nový byt se zahradou a terasou v centru Brna

Nový byt se zahradou a terasou v centru Brna

Bavilo by vás mít velkorysý byt s výhodami rodinného domu? Nabízí se jedinečná příležitost vlastnit zelenou oázu v těsné blízkosti centra Brna s netradičním a unikátním řešením.

V centru města Brna na ulici Francouzské, v postupně se revitalizující části Zábrdovice, najdete nový a moderní bytový dům. V nabídce je posledních několik volných bytů a já vám v rámci spolupráce nabízím možnost, do nich nahlédnout a vybrat si ten svůj.

Začneme bytem č.5, který je situován do vnitrobloku se samostatným přístupem mimo ostatní bytové jednotky a obklopen je ze všech stran vlastním pozemkem.Je bezbariérový o dispozici 3+kk (93 m2)se zastřešenou lodžií propojenou s předzahrádkou, terasou (33 m2) a velkou soukromou zahradou (132 m2).Věřte, že úžasné pohledy do tří stran a průhledy celým bytem si zamilujete. Příjemné bude i vnitřní klima bytu díky možnosti příčného větrání.

Jednotka je umístěna na samém konci vnitro bloku, vstupujete do ní přes prostorné kryté závětří. V hale se počítalo s úložnými prostory v podobě vestavěné skříně. Jeden pokoj je s východem na terasu, druhý pak s východem do lodžie, která zároveň poslouží jako úložný prostor. Z kuchyně je možné také využít výstupu na vlastní soukromou terasu. Dispozici a plánek ke stažení najdete nawebu developera www.arkyrenafrancouzske.cz.

Koupelna je nadstandardně prostorná a bude se vám v ní dobře relaxovat. samostatné WC. Součástí ceny bytu je bezpečný sklep a provize RK. Na vás bude si jen vybrat kuchyňskou linku a zařídit interiér. S tím vám pomůže naše kolegyně bytová designérka www.beladesign.cz.Konzultaci máte od nás jako dárek zdarma.

 

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Brno na dosah ruky
Dispozice 3+kk
Vlastní zahrada
Vlastní zastřešená lodžije
Předzahrádka
Vlastní sklep