Chalupa s velkou zahradou okr. Blansko

Chalupa s velkou zahradou okr. Blansko

‚‚Příležitost pro milovníky domů s duší‘‘

Marianín. Že jste o něm nikdy neslyšeli?
Je to maličká osada v okrese Blansko, jen kousek od známého Jedovnického rybníka. A právě zde leží stavení, které se velmi rychle může stát vaší chalupou.
Hospodářská usedlost je víc než století ve vlastnictví jedné rodiny. Na statku se narodilo a vyrostlo několik dětí a ještě víc vnoučat. Dům 3+1 je z velké části postavený z cihel a napojený na všechny IS včetně kanalizace, vody a studny. V domě jsou nová plastová okna a pět let starý funkční plynový kotel.
Ne, dům vás neohromí moderním technickým zázemím. Zato vám nabídne víc než dost prostoru pro uskutečnění dávných snů jako je třeba opečovávání vlastní zahrádky, chov slepic a králíků nebo pálení slivovice z vlastních stromů. Kutilové zase ocení možnosti pro rozměrnou dílnu.
Dostanete zde příležitosti realizovat se u poctivých manuálních činností, u kterých se vám podaří úplně vypustit. A večer si půjdete lehnout s pocitem dobře odvedené práce, za kterou konečně uvidíte výsledky.
V Marianíně je obchod, hřiště, blízkosti les i rybník. A když budete mít i na venkovském stavení málo venkova, za pár minut dojdete pěšky do lesa na houby a borůvky.
Na prohlídku prosím nejezděte na jehlových podpatcích:-)

prodáno
Cena 3.950.000 Kč + provize RK Kč

Klíčové parametry nemovitosti

Ihned k bydlení nebo rekreaci
493 m2 ZP, velká zahrada 1421 m2
Hospodářské budovy na pozemku
Vjezd do dvora
Druhý příjezd ze zahrady
35 min od Brna, 10 km Jedovnice