Dům v blanenském Lesním městě

Hledáte zázemí? Tady ho máte  

Stávající majitelé dobře ví, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci – a v duchu tohoto přísloví zařídili a vybavili celý dům. Vestavěné skříně, kuchyňská linka, barový pult, stěna v obývacím pokoji, skříně v dětském pokoji… to všechno jsou ukázky poctivé práce, které vám budou sloužit léta. 

Je libo pocítit o zimních večerech teplo rodinného krbu? Máte ho mít! U vchodu ze zádveří najdete přípravu, stačí “přidat” krb. 

A co víc, napadlo vás někdy, že byste vlastnili dům s tančírnou? Víc uvidíte na vlastní oči v galerii. Samozřejmě ji lehce můžete změnit na pokoj či pracovnu.

Místo jenom pro vás 

Máte rádi vzrostlé stromy? Tady nemusíte čekat, až vyrostou. Ony už čekají na vás. Zahrada je tvořena tak, že vyžaduje minimální péči, zato vás po celý rok bude odměňovat různorodostí, barvami, ovocem ze stromů i keřů. A když nastane čas pro odpočinek nebo setkání s přáteli, poslouží vám kamenná pergola se sklepem. 

Vše pro rodinný život 

Přímo v Češkovicích je soukromá anglická školka, státní školky jsou v Těchově a v Blansku. Rodiče si chválí, že školky nejsou přeplněné a přijímají děti bez problému. Co se týká základních škol, nejvíc místních dětí chodí na nejbližší Základní školu Salmova. 

Působí zde spolky Češkovice a Češkovice Lesní město. V případě potřeby se bijí za práva místních, mimo to ale pořádají nejrůznější akce – od oslav Velikonoc a Dne dětí po dlabání dýni až po Vánoční sousedský punč. 

Zkrátka, o kulturní vyžití tu budete mít vystaráno.

prodáno
Cena 13.990.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

Kolaudace 2015
Zastavěná plocha 172 m2
Pozemek 997 m2
Obytná plocha 100 m2
terasa 23 m2, garáž 24 m2, sklad 10 m2
Plynové topení + klimatizace
Vzrostlá a udržovaná zahrada