Srdečně pojaté místo k životu

Srdečně pojaté místo k životu

Dosáhnout na vlastní bydlení ve městě není legrace. Zvlášť pokud vaše požadavky zahrnují třeba příjemnou lokalitu, bezproblémové parkování, snadnou dopravu všude, kam se zrovna potřebujete dostat a v neposlední řadě dostatek prostoru k pohodlnému žití a taky aspoň trochu stylu.

Tohle všechno má z gruntu zrekonstruovaný byt 2+1 na Lesné. Nenechte se ovšem zmást jeho velikostí, je promyšlený do posledního puntíku. Jako ideální obyvatelé se jeví rodina s jedním nebo dvěma dětmi. Dětem připadne vlastní pokoj, rodiče vyřeší spaní v obýváku na ‚‚pódiu‘‘. To je šetrně zapuštěné, takže nebije do očí a neruší okolní prostor. Naopak, příjemně zapadá a vytváří multifunkční relaxační zónu, kterou budou zvlášť malé děti vyloženě milovat. A pokud náhodou plánujete bydlet jen ve dvou, vejdete se do bytu ještě pohodlněji a získáte tak prostor na pracovnu. Velkým bonusem bytu je, že z jakéhokoliv okna koukáte do korun vzrostlých stromů.

V každém případě oceníte chytře řešenou kuchyň, kde se navzdory rozměrům zvládne usadit domácí i návštěvu na sedací dubovou lavici. Kuchyň je umístěná strategicky uprostřed bytu, takže nabízí průhled do obou místností a vy můžete být součástí dění v okolních místnostech i při přípravě vícechodového menu.

O úložné prostory zde není nouze. Do šatny se vejde všechno od cestovních kufrů, přes spacáky přes vysavač až po žehlící prkno. V chodbě jsou čtyři botníky a spousta úložného prostoru v kuchyni, WC i v koupelně. Černobílá dlažba a velká zrcadla zde hrají důležitou roli. Tohle spojení interiérových prvků zvětšuje opticky prostor a dělá i z obyčejné chodby místo, kde se budete cítit až euforicky. Z nadstandartního vybavení jmenujme podlahové topení v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní spotřebiče, bezfalcové dýhované dveře, magnetické zámky, vysokozátěžový vinyl, který zvládne časté návštěvy, děti na odrážedle i domácí mazlíčky.

Byt je družstevní, momentálně bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Anuita 0, úvěr není. Ručit můžete jinou nemovitostí. V domě jsou jen čtyři podlaží, takže příjemné sousedské prostředí, žádný anonymní panelák s desítkami bytů. Náklady na bydlení činí 3500 Kč plus účet za elektřinu. Nízké náklady na vytápění jsou díky vlastní kotelně v domě.

Lesná platí za příjemnou část města. Třebaže jde o bytové kostky, nepůsobí betonově. A jak plyne z názvu, je to odtud kousek do přírody. V okolí najdete všemožné obchody, polikliniku, školku i školu.

prodáno
Cena 5.990.000 Kč Kč + provize RK

Klíčové parametry nemovitosti

Byt 2+1 po důmyslné rekonstrukci
Nadstandardní vybavení
Interiér ve dřevě
62 m2
2. patro
Velkorysá šatna
Sklep