Moderní bungalov 4+kk, Uherské Hradiště

10.000.000 Kč Kč včetně provize RK
prodáno

Více než 200 m2 bezbariérového bydlení

Volně se pohybovat bez schodů je sen.  Z velkorysého obytného prostoru, plně vybavené kuchyně, promyšlené dispozice, nadčasové koupelny a kvalitních materiálů budete nadšeni.

Méně starostí, vše je hotovo

Nemusíte trávit večery nad rozpočty, ale už rovnou se skleničkou v ruce u vlastního krbu. Žádné běhání po úřadech, nervy se stavební firmou. Už je vše hotové!

Klidné místo pro život

Dům je umístěn v klidné ulici na konci obce přitom na dosah města. Z terasy máte krásný výhled do okolí. Dobré sousedské vztahy jsou příjemným bonusem.

Moderní dům 4kk, novostavba – kolaudace 2019

Celková plocha přes 200 m2 bez schodů je sen

Nemusíte ležet v katalogu, obíhat stavebniny a stresovat se s řemeslníky

Zároveň máte dostatek prostoru si vytvořit interiér podle svých představ

Výborná dispozice, skvělé sousedské vztahy

Garáž 36 m2, technická místnost 10 m2

Společenský prostor 53 m2 s navazující terasou cca 20 m2 a výhledem do okolí

Pokoje 18, 17, 14 + vysněná šatna 8 m2

Koupelna 2x jedna z ložnice.

Moderní materiály, výborný technický stav

profesionální stavební dohled v rámci stavby

Nyní máte příležitost vlastnit moderní rodinný dům 4+kk (obytná plocha 203 m2 + terasa 33 m2 ) na klidném místě v Kunovicích u Uherského Hradiště. Pozemek je rovinatý o velikosti 713 m2.  Zahrada je částečně osázena. Při hranici pozemku rostou habry, aby v budoucnu zajistily maximální soukromí. Velikost zahrady je tak akorát na údržbu i k relaxaci.  Ať už si vzpomenete na ohniště, pískoviště, trampolínu, bazén či vířivku nebo všechno najednou – vejdou se.

Dům je navržen velmi prakticky v souladu s trendy současných požadavků na kvalitní bydlení. Interiér je nadčasový v neutrálních barvách. Nový majitel si tak může doladit vše podle svého vkusu a nálady.

Na stavbu domu v průběhu dohlížel profesionální stavební dozor a cílem bylo udržet zejména kvalitu.

Co Váš čeká v domě za vybavení:

kuchyňská linka na míru v bílém laku, vyšší řada spotřebičů Siemens, parní trouba, vinotéka, vestavěný kuchyňský vysavač, krb Hoxter, vinylové podlahy, italské obklady, baterie hansgrohe, hliníková okna v obytném prostoru, pokoje plastová okna a dveře se vstupem ven, venkovní žaluzie, kamerový systém

Co by Vás mohlo  zajímat z technických informací:

stavba je realizována z keramických cihel Heluz Family 44 pro pasivní domy (součástí cihly je izolace), více info na https://www.heluz.cz/cs/vyrobek/heluz-family-44-2in1-brousena-1

protihlukové příčky z keramických cihel, monolitický strop (možné zbudovat další patro), sádrové omítky, střecha keramická taška, podlahové topení, elektrokotel, světlovody v chodbě

Základní výměry:

společenský prostor 53 m2 s navazující terasou 33 m2

3x pokoje 18 m2, 17 m2, 14 m2 vždy se vstupem ven, 2x koupelna 9 m2, 7 m2, 1x WC 4 m2, nechybí prostorná šatna 8 m2 přístupná z ložnice.

garáž 36 m2, technická místnost 10 m2.

 

Cena 10.000.000 Kč včetně provize

Klíčové parametry nemovitosti

kolaudace 2019

bezbariérové bydlení

promyšlená dispozice

moderní materiály

výborný technický stav

profesionální stavební dohled v rámci stavby

Technická dokumentace

1
hod
do Brna
1
min
Uherské Hradiště
713
m2
pozemek
1200
m3
obestavěný prostor

Lokalita

Kunovice představuji významné residenční, kulturní a ekonomické centrum udržující si svou vlastní identitu v rámci souměstí Kunovice – Uherské Hradiště – Staré Město. Město přátelské k rodině, které má výhody města, ale nabízí komfort venkovského prostředí. Moderní město známé po celém světě výrobou malých dopravních letadel a leteckým průmyslem s dlouholetou tradicí. Město podporující podnikání i inovace prostřednictvím dobře fungujícího podnikatelského inkubátoru.

Kunovice měly a mají strategickou polohu, leží na křižovatce prastarých obchodních cest. Tato poloha hrála vždy důležitou roli v dějinách.

Z bohatého kulturního dědictví čerpá také pět místních dětských folklorních souborů.

Kunovice jsou dnes dynamicky se rozvíjejícím městem, které svým obyvatelům i návštěvníkům nabízí podmínky pro spokojený život i příjemný pobyt.

 

Instagram