Reprezentativní rezidence v přírodě Moravského krasu


prodáno

WAU výhled každý den

Na první pohled nenápadný dům, schovaný za krásnou kamennou zdí, vás doslova očaruje výhledy do okolní krajiny. Příroda Moravského krasu má rozhodně co nabídnout.

Soukromé SPA vás nadchne

Celé spodní patro v suterénu domu je věnováno relaxačnímu vyžití. Sauna, whirlpool, velká francouzská okna, vstup rovnou na terasu a zahradu. To je ráj pro vaše tělo i duši.

Tři objemy - tři funkce - tři venkovní prostory

Vytváří ideální podmínky z hlediska provozu, osvětlení a orientace ke světovým stranám. Praktická dispozice domu, promyšlené detaily, poctivé provedení… co víc si přát.

 

Moderní, neokázalé a komfortní bydlení v souladu s přírodou. Ocení jej hlavně ti, kteří hledají klid od venkovního světa a přitom chtějí mít zázemí jihomoravské metropole v dosahu pár minut autem.

Fascinující je kontrast prvního pohledu na nenápadný dům, schovaný za kamennou zdí, a WAU výhledu, který vás ohromí nejen při první návštěvě, ale každičký den.

Za krásnou kamennou zdí se otevírá čestné nádvoří. Pohodlně zde zaparkujete více aut, krytá arkáda umožňuje schovat věci před deštěm.  Uvnitř domu vás nadchnou promyšlené detaily a hlavně tolik žádané bydlení na jednom podlaží bez schodů. Propojení společenské, intimní a technické části domu je v souladu se současnými trendy a požadavky na kvalitu a komfort bydlení. Soukromý prostor má tři ložnice, dvě koupelny, šatnu, pracovnu. Projektovou dokumentaci si můžete prohlédnout níže.

Vila Svinošice – reprezentativní bydlení vhodné zejména pro rodinu není nesmyslně velké, ale naopak velmi prakticky řešené, nemá žádný hluchý prostor, disponuje dostatkem technického zázemí, úložného prostoru, moderními technologiemi (tepelné čerpadlo, centrální vysavač, podlahové topení, SPA, bezklíčový systém na čip). Náklady na provoz domu jsou minimální.

Srdcem domu je oboustranný krb, který si užijete jak z jídelny, tak z obývacího pokoje. Kuchyně je dostatečně velká, světlá a praktická. Je diskrétně umístěna u obytného prostoru, ale v těsné blízkosti druhé terasy, která je jako stvořena pro příjemné stolování. Navazuje na ni sklad pro potraviny s praktickým přístupem z garáže a také samostatná místnost na prádelnu. Sen každé hospodyňky.

Celé spodní patro v suterénu domu je věnováno relaxačnímu využití a SPA – whirlpool a sauna. Nabízí možnost i jiného multifunkčního využití např. jako pracovna, pokoj pro hosty, ale třeba i pro zábavu jako kulečník či autodráhu. Tento prostor rozhodně nezůstává pozadu za společenským patrem. Nádherné výhledy přes panoramatické okno a prosklené plochy zůstávají, ale navíc můžete vyjít na terasu, která přímo navazuje na zahradu. Pohled na živou, proměnlivou přírodní tapetu nikdy neomrzí. Zahrada plná přírodních zákoutí harmonizuje s celým domem.

Současní majitelé věnovali přípravě projektu, stavbě a následnému zařizování spoustu energie. Společně s renomovanými architekty dotáhli vše v domov, který je praktický, funkční, esteticky jednotný a příjemný pro život.

Pokud hledáte luxusní vilu a současně klidné bydlení – vila Svinošice splní obě vaše přání.

Kolaudace 2008

Energetická náročnost podle PENB C – na hranici hodnot s třídou B, skutečná  spotřeba energie je 22 MWh/rok , což je  1/3 hodnot (doložitelné fakturami).

Cena NA DOTAZ

Klíčové parametry nemovitosti

Plocha pozemku: 2 379 m 2

Zastavěná plocha: 364 m 2, terasy 94 m2

Obestavěný prostor: 1521 m3

Parkování pro více aut, velká garáž

Tepelné čerpadlo, centrální vysavač, SPA

Technická dokumentace

2379
pozemek
385
m2
podlahová plocha
15
min
od Brna
100
%
reprezentativní

Lokalita

Vila Svinošice – bydlení v přírodě Moravského krasu, ale přesto kousek od Brna. Naprosto skvěle strategicky položená obec Svinošice, garantuje svým novým majitelům bohatý program na volno časové aktivity ale i perfektní dostupnost do moravské metropole. Moravský kras láká turisty kvůli celé řadě zajímavostí. Punkevní Jeskyně, propast Macocha, muzeum Blanenska, kostel Svatého Martina, Kateřinská jeskyně a ve výčtu bych klidně mohla pokračovat ještě dál.

Instagram