2+kk ve vila domě, Veverská Bítýška

2+kk ve vila domě, Veverská Bítýška

Výletní lodě vyráží od hráze Brněnského přehrady, přes Prýgl míří do meandrů kolem hradu Veveří a poslední zastávkou je Veverská Bítýška, město na soutoku Svratky a Bílého potoka. Právě zde je teď k mání zbrusu nový byt. Autem, autobusem nebo na kole jezdí domů kdekdo. Ale parníkem? Tím se jen tak někdo chlubit nemůže.
Byt s dispozicemi 2+kk a rozlohou 56 m2 (níže v textu podrobněji) je součástí vila domu. Kolaudace proběhla teprve nedávno. Máte tedy příležitost zařídit si byt zcela podle svého, bez kompromisů a ohledů na zásahy předchozích obyvatel. Co víc, atypický půdorys vám dovolí řádně popustit uzdu fantazii, sáhnout po neotřelých řešeních a zároveň je zárukou toho, že se vám interiér jen tak neomrzí.
K večernímu relaxu přímo vybízí prostorný balkon, kde se kromě čerstvého vzduchu nabažíte i hezkého výhledu do okolí.
V ceně bytu je nová kuchyňská linka. V bytě je podlahové topení a při zařizování bytu nebudete muset počítat s omezením v podobě radiátoru.
Dalšími plusy jsou vlastní zahrada 100 m2, parkovací místo, sklad, vstup do bytu po venkovním schodišti, nikoliv přes společné prostory a minimální náklady na provoz, minimum sousedů, pouze 6 bytů.
Veverská Bítýška platí především v posledních letech za žádanou lokalitu. Klidné útočiště a únik z ruchu velkoměsta si zde zřídila řada někdejších Brňanů. Ale i když je tu klid, rozhodně vám nehrozí nuda. Zajímavou památkou je třeba i Jarošův mlýn, jeden z nejnovějších mlýnů na Bílém potoce, který byl v provozu až do roku 2002. Hrad Veveří je každoročně dějištěm řady kulturních akcí. A když se vám zachce trávit volné chvíle bez lidí, v lesích kolem Bítýšky budete mít celoročně co objevovat.
Podrobné info k bytu: okna plast, podlaha vinyl, koupelna a balkon dlažba, vlastní kotel a ohřev vody.
Výměry: obývací pokoj s KK 24 m2, ložnice 13 m3, koupelna 5 m2, balkon 6 m2, chodba 7,5 m2, sklep 4,7 m2
Aktuálně je byt pronajat za 14 tis + služby 3 tis. Nájemník může/nemusí zůstat.

aktivní
Cena 4.500.000 Kč + provize RK

Klíčové parametry nemovitosti

kolaudace 2022
podlahová plocha 50 m2
+ balkon 6 m2
+ sklep 5 m2
vlastní zahrada 100 m2
parkovací místo
krásný výhled do okolí