Rodinný dům Střelice

Rodinný dům Střelice

Říká se, že dobrá lokalita je základem spokojeného bydlení. Nejenom, že v obci Střelice najdete vše pro pohodlný život, ale i poloha domu u lesa je unikátní. Dům je umístěn na okraji obce a překvapí vás naprostým klidem, který z něho i z okolí vyzařuje.

Nachází se na kraji přírodního parku Bobrava. V dnešní uspěchané době je bydlení s krásným okolím velmi vyhledávané. Okolní příroda, les, to vše na vás bude pozitivně působit na vaše zdraví i psychickou pohodu.

Dům (kolaudace 2003) je dispozičně řešen jako 5+kk s garáží pro dvě auta, altánem, zahradním domkem, zahradou, na kterou je praktický vjezd vedle domu. Potěší ideálním dispozičním řešením, nízkými náklady na provoz, bude dobře sloužit k rodinnému bydlení. Zahrada má 525 m2 a je v ní umístěn příjemný, prostorný altán, který poskytuje stín, zahradní domek, ohniště, solární sprcha. Díky vzrostlým stromům zde budete mít klid a naprosté soukromí.

Dispozice:

Podrobná projektová dokumentace, půdorysy k dispozici v RK.

Sklep: 2 místnosti, vstup do sklepa je řešen výtahem

Přízemí: garáž se vstupem do prosklené verandy, místnost užívána pro kosmetiku či jiné služby (neruší ostatní obyvatele domu), šatna/komora, WC + koupelna (pračka + sušička), hlavní obytná část s krbem, kuchyně + jídelna z které vstoupíte velkými francouzskými okny rovnou do zahrady

1. Patro: prostor šikovně rozdělen na 3 pokoje (2 pokoje s terasou) + koupelnu + technickou místnost/sklad. Horní koupelna je moderní, prostorná s velkou vanou, WC i bidetem

Technické informace: 

Dům je postaven z Ytongu, zateplen 10 cm polystyrenem, střecha pálená taška Tondach, okna plastová, střešní dřevěná, podlahy dřevěné + koberce, dlažba, vytápění plynem vč. ohřevu teplé vody, krbem s průduchy do hlavní místnosti, napojen na obecní vodovod a odpadní voda je řešena domovní čistírnou odpadních vod (jednoduchá údžba), nabízí se tak velmi moderní a šetrný způsob hospodaření s vodou, kterou lze dále využít.

Informace k občanské vybavenosti obce:

Koupaliště, školka, škola, umělecká škola, knihovna, tělocvična, hřiště (volejbal, tenis, fotbal, beach volejbal) Sokol, zdravotní středisko (dětská ordinace, praktický lékař, zubní lékař), obchod, restaurace a ostatní bohaté kulturní vyžití. Okolí obce je plné lesů, které přímo vybízí k rodinným procházkám nebo sportovním aktivitám.

Pozn. Dům je kolaudován jako rekreační objekt s možností trvalého bydlení

Průkaz energet. náročnosti budovy se připravuje – dle zákona inzerována kategorie G.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Dispozice 5+kk
S Garáží pro 2 auta
Na kraji přírodního parku Bobrava
Zahrada 525m