Chata Nové Bory

Chata Nové Bory

Také se občas toužíte schovat před ruchem velkoměsta, zklidnit svou mysl v přírodě a vrátit se ke kořenům chataření? Máme pro vás dvě dobré zprávy. První je, že se nám objevila nově v nabídce chata, která je jak stvořená pro úprk před civilizací a druhá zpráva je, že její koupí nezruinujete svůj rodinný rozpočet.

Chata je na úžasném místě, budete obklopeni lesem plných pravých hřibů, můžete se vykoupat v nedalekých rybnících, jezdit křížem krážem na kole nebo si užít božský klid a poslouchat zvuky přírody. Civilizace zde přesto zanechala stopy, ale jen ty příjemné v podobě nové el. přípojky zavedené do chaty a nových rozvodů, nové koupelny s teplou vodou, splachovací WC, dostatek úložných prostor, kopaná studna s dostatkem vody vybavená novým čerpadlem.

Přístupová cesta k chatě může trošku prověřit Vašeho plechového miláčka, ale není problém zaparkovat pár metrů od chaty, nebo řádit v okolí na čtyřkolce.
Chata je samostatně stojící, částečně podsklepená, má zděné základy, zastavěnou plochu 49 m2. Uvnitř je hlavní místnost s krbem (4 postele), kuchyňský koutek, sociální zázemí, prosklená veranda (2 postele), venkovní posezení.

K chatě vedou dvě cesty jedna zpevněná přístupová cesta, která končí v lese cca 100 m od chaty nebo můžete jet po okraji pole až přímo k chatě. V chatě zůstane veškeré vybavení. Stačí si tedy vzít pár osobních věcí a začít si užívat léta. Pokud máte pocit, že toto musíte vidět na vlastní oči tak mi zavolejte, a půjdeme se tady podívat.
Naučná stezka v obci Bory, v blízkosti potok Babačka, konec vodní nádrže Mostiště, obec Krásněves, Radostín nad Oslavou, Sklené nad oslavou, Brno 70 km, 50 min cesta.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Chata se zastavěnou plochou 49 m2
Krbová kamna
WC + koupelna
Zděné základy
70 km od Brna