Chata na vyhlídce

Chata na vyhlídce

Tohle místo má svoje kouzlo, svého ducha. Ideální je pro kohokoliv, kdo má plné zuby ruchu velkoměsta a touží po relaxaci a seberealizaci zároveň. Zde takových příležitostí budete mít tolik, kolik si jen budete přát. Chata je obyvatelná, ale menší úpravy by jí, co se týká útulnosti, rozhodně jen prospěly. Veškeré vybavení a zařízení je součást ceny. Chráněna je alarmem.

Uvnitř chaty 40 m2 je hlavní místnost s kuchyňkou a jedna ložnice, dále prosklená veranda a WC s vyústěním do septiku. Vybavenou dílnu a sklep najdete hned vedle. Koupelna tu zatím schází. Sprchu lze řešit poněkud zálesácky ohřevem v černém barelu a nebo přidáním solárních panelů. Ve spodní části pozemku je vlastní studna.

K chatě náleží zahrada s ovocnými stromy a skleníkem, vlastní akátový les 1166 m2, přímo u chaty je posezení na rovině.

Víceméně všechny pozemky ve svahu mají jednu velkou výhodu – nezapomenutelné výhledy. Svah sice znamená také složitější stavební úpravy, ale zatímco komplikace se stavbou se vás týkají jen dočasně, boží výhled vám zůstane. Zrovna tenhle vás bude bavit dnes, zítra i za deset let.

A ještě jeden zajímavý bonus navíc – pozemek je zahrnutý v územním plánu pro stavbu domu. Se svou šířkou 18 metrů představuje solidní parcelu v záplavě uzoučkých protáhlých ,,nudlí’’, které se k prodeji nabízí běžně. Příjezd na pozemek leží na konci slepé ulice, příslib klidu a soukromí tak platí i do budoucna. Zaujal vás pozemek? V reálu je ještě lepší! Domluvte si návštěvu teď hned.

prodáno
Cena 2.200.000 Kč včetně provize

Klíčové parametry nemovitosti

Obec Neslovice
20 km od Brna
přírodní park Bobrava
ZP chaty 40 m2
vybavená dílna
zahrada 1030 m2 ve svahu
lesní pozemek 1166 m2 nad chatou
studna kopaná 8 m
elektřina 220 i 380 V
topení 2x kamna na tuhá paliva
příjezd po zpevněné komunikaci
chata z roku 1987 dřevěná na základové desce
střecha IPA