Spousta možností pod jednou střechou

Spousta možností pod jednou střechou

Rodinný dům se nachází v severní části města ve slepé ulici s krásným výhledem na Brno. Je koncový, polořadový a zasazený do svažité zahrady s možností využití i předzahrádky. Nyní je to travnatá plocha s okrasnými keři, kterou lze z praktických důvodů využít jako parkovací plochu.

Zajímají vás stěžejní výhody rodinného domu v Obřanech?

Je obyvatelný. Přímo k nastěhování. Vybavení sice odpovídá době, kdy dům naposledy prošel rozsáhlou rekonstrukcí, není to ale na překážku okamžitému zabydlení. Přizpůsobit interiér svému vkusu můžete bez náročných rekonstrukcí.

Je prostorný. O místo a místnosti zde vážně není nouze. A to i tehdy, pokud fandíte vícegeneračnímu bydlení. V domě může pohodově žít několik pokolení najednou, aniž by jednotlivci postrádali soukromí.

Je tvárný. Nevyužijete celou plochu domu? Nevadí, můžete jeho část proměnit v samostatné bytové jednotky (vejde se jich při zásahu do krovu až 6). Kromě vlastního bydlení tak můžete jednoduše získat i pasivní příjem.

Obřany platí za žádanou lokalitu. Veškeré výhody velkoměsta máte takřka po ruce, zároveň jste ale dostatečně daleko od veškerého jeho ruchu. O mobilitu se také nemusíte bát. Budete mít kde zaparkovat a jízdní řád hromadné dopravy vypadá víc než přívětivě.

V minulých letech se v této lokalitě investovalo do vybudování sportovních, workoutových hřišť a cyklostezky. Jsou zde sportovní kluby, rugby, fotbal a spousta jiných zájmových skupin. Nábřeží řeky Svitavy nebo Cacovický ostrov nabízí poklidnou a příjemnou atmosféru. Probíhají zde i pestré kulturní akce a navštívit můžete i vyhlášené wellness. Do útulných kaváren nebo multikulturního centra Kafary si můžete zajít na dobrou kávu nebo i na brunch. Blízké okolí např. Bílovice nad Svitavou inspirovali nejednoho umělce pro svá velkolepá díla, i tam to stojí za to prozkoumat.

Technické informace – napojen na veškeré IS, cihlový – bez vlhkosti, standardní provedení konstrukce základů a izolací, zdivo tl. 45 cm, stropy z části betonové, dřevěné trámové, valbový krov s krytinou z dvoudrážkové pálené tašky, topení ústřední plynové, kotel Baxi, okna starší plastová, třífázová elektroinstalace, podlahy PVC + parkety.

Veškeré půdorysy + podrobný seznam průběžných rekonstrukcí ráda zašlu vážným zájemcům.

Spotřeba plyn:

06/2021 – 06/2022: 19.548,84 kWh
06/2022 – 06/2023: 14.698,09 kWh

Spotřeba elektřina:

04/2021 – 04/2022: 2,727 MWh
04/2022 – 04/2023: 1,678 MWh

prodáno
Cena 10.990.000 Kč včetně provize

Klíčové parametry nemovitosti

Celkem pozemek 907 m2
Parkování pro více aut
Možnost až 6 bytových jednotek
Aktuálně obyvatelný, v dobrém stavu
Zahrada ve svahu 381 m2
Dům z 50. let s postupnými úpravami
Obestavěný prostor 702 m3
UP čisté bydlení