Byt 3+1 na ulici Veveří

Byt 3+1 na ulici Veveří

Nabízíme prostorný a slunný byt 3+1 v 2. patře (3.NP) na ulici Veveří. Stavba spadá do období pozdního historismu a je dílem architekta Germana Wanderleyho.
Původní byt byl o velikosti 2+1 s velkou koupelnou. Drobnou dispoziční úpravou je nyní užíván jako 3+1. Výhodou tohoto bytu jsou velké pokoje s dubovými parketami a vysoké stropy, kde se nabízí zbudování galerii na spaní případně pracovnu. Byt lze zařídit tak, že si zde každý najde své soukromí. Kuchyně a ložnice navazuje na velkou lodžii, která je orientována do dvora mezi stromy a zeleň. Pro uložení sezónních věcí slouží sklep o velikosti 10 m2 (není započítán v podlahové ploše). Byt má plastová okna, novou elektriku, původní parkety překryté kobercem, krásné dveře, které jsou natřené béžovou barvou. Topení je řešeno vlastní plynovým kotlem. Co je nevyhovující je koupelna, věříme, že s tou si šikovný architekt poradí.
Byt je zatím družstevní, ale s možným převodem do osobního vlastnictví po splacení společného úvěru družstva (odhad je cca 5 let). Výše úvěru není vysoká a splácí se z fondu oprav. Aktuálně nelze bytem ručit na hypotéku.
Celková plocha bytu činí cca 95 m2. Náklady na bydlení jsou 3415 Kč (Fond oprav 2600 Kč, záloha voda 400 Kč) + plyn 2000 Kč + elektřina 800 Kč
Dům je udržovaný a sousedské vztahy jsou dobré. V místě je veškerá občanská vybavenost: lékárna, nákupní centrum, MŠ, škola, dětské hřiště, knihovna.
Orientace: kuchyně, ložnice, lodžie a koupelna – jihozápad do dvora, 2 pokoje severo-východ do ulice. Provize RK 3% + DPH. Stěhování dohodou.

prodáno
Cena 8.000.000 Kč Kč

Klíčové parametry nemovitosti

95 m2
společná zahrada za domem
lodžie/terasa do vnitrobloku
velký sklep
vysoké stropy
některé původní prvky zachovány
nové rozvody elektřiny v bytě
převod do OV cca 2027