Konečně dům,
kde budete žít, nejen bydlet

14.850.000 Kč
prodáno

Opravdové rodinné bydlení

Žádná anonymní satelitní výstavba, ale dostatek soukromí, prostoru a dobré sousedské vztahy. To je myšlenka celého projektu. 

Dostupnost i příroda

Můžete bydlet na venkově a zároveň využívat všechny výhody velkoměsta. Do Brna i k nekonečným procházkám po Moravském krasu je to kousek.

Poctivá stavařina

Dům, na který se můžete spolehnout. Prvotřídní materiály a nadstandardní provedení vám zaručí bydlení bez starostí. Výběr interiéru a dispozice je na vás.

V uvedené ceně je hotový dům na klíč v základním standartu. Cena za obklady, dlažby a podlahové krytiny je kalkulována v částce 400 Kč/m2. V uvedené ceně jsou základní terénní úpravy, fasáda, zateplení + příprava na žaluzie, venkovní betonové schody, oplocení, zámková dlažba, základní rozvody elektro, topení podlahové v obývacím pokoji a chodbě, topení  včetně kotle, radiátorů a topných žebříků v koupelnách (bez rekuperace a klimatizace). Detailněji zašleme na vyžádání.

Cena hrubé stavby s pozemkem v aktuálním provedení, jak je vidět ve videu je 11,990 mil Kč.

Cena 14.850.000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

Pozemky cca 580 m2

Podlahová plocha 213 m2

Rekuperace pro permanentně čerstvý vzduch

Kvalitní bezúdržbová dřevo-hliníková okna 

Nadstandardní provedení i materiály

Příprava na chytrou domácnost

Soukromá příjezdová cesta, kamerový systém  

Uzavřený  komplex pro 4 domy

Technická dokumentace

213
m2
prostoru k žití
593
m2
zahrady k radosti
1
min
do lesa za odpočinkem
17
min
do Brna za prací

Lokalita

Místo k životu pro náročné 

Svinošice  jsou malou obcí s 350 obyvateli a najdeme ji v sousedství Moravského krasu, jihozápadním směrem od města Blanska, na jižním úpatí Dubového kopce (523 m. n. m.) v údolí, tvořeném říčkou Kuřimkou. Od severního okraje obce se rozprostírá rozlehlý les, táhnoucí se kolem města Blanska k obci Černá Hora.

K bydlení nabízí všechny výhody. Místní zachovávají tradice jako krojované hody nebo masopustní průvod obcí, do města se autem dostanete za chvíli, ale přírodu a božský klid Moravského krasu máte hned za domem. Zkrátka místo pro ty, kteří od svého domova očekávají víc.

Instagram