Poslední volný dům!!!

V malebné obci Svinošice „rostou“ 3 samostatně stojící rodinné domy , které jsou umístěny v intravilánu v centru obce. Mají vlastní samostatnou příjezdovou cestu i parkování. Výstavba právě probíhá a dokončena bude do 7 měsíců od podpisu smlouvy o dílo.

Rádi byste moderní dům, který splní vaše tajná přání a rozhodně se na něj budete moci spolehnout také po technické stránce? Základ je poctivě postavený dům s nízkými provozními náklady, vybavený moderními technologiemi a nezapomínáme ani na chytrou domácnost.

Dům vám upravíme na míru podle vašich představ:

  • Dispozici domu, vnitřní příčky
  • Povrch a zasklení vnitřních dveří
  • Typ, materiál, rozměr a barvu obkladů i dlažby
  • Zařízení koupelny a WC
  • Typ a barvu a druh podlahy
  • Terénní úpravy, případně přípravu na bazén
Pro koho jsou domy jako stvořené?
  • Pro početnou rodinu s více dětmi
  • Pro  milovníky návštěv a přátelských dýchánků
  • Pro ty, co uvažují o kombinací bydlení a práce z jednoho místa a ušetří tak spoustu času cestováním
  • Pro ty, co do budoucna uvažují o dvougeneračním bydlení

Dispozice domu 5+kk na 213 m², odpovídá přibližně velikost třem 3-pokojových bytů. A to je opravdu hodně místa.

O prostoru nebudete mít nouzi ani na zahradě, ať už se zde rozhodnete pro pěstování ovoce a zeleniny, květinové záhony, relax u bazénu nebo dopřejete dětem vysněnou trampolínu. Anebo klidně všechno najednou.

Dům na klíč

Už jste se rozhodli? Nechcete nic řešit a hlavně co nejdříve bydlet? Zvolte dokončený dům na klíč dle vašich snů. Nechte si postavit dům přesně podle svých představ. Vše zařídíme, vy už se můžete jen těšit.

Pozemek

Nadchlo vás okolí a lokalita, avšak vlastní bydlení si představujete jinak? I pro vás máme řešení. Poslední parcela je volná. Nabízíme jeden volný pozemek, kde si můžete postavit dům, který vám vyhovuje. 

Chci vědět víc

Indiásnká zahrada

Zahrada pro radost

Právě zahrada je nejspíš jedním z důvodů, proč zvažujete pořízení domu. Ve spolupráci se zahradní architektkou jsme připravili 4 koncepty řešení venkovního prostoru.

Račte se inspirovat…

V uvedené ceně je hotový dům na klíč v základním standartu. Cena za obklady, dlažby a podlahové krytiny je kalkulována v částce 400 Kč/m2. V uvedené ceně jsou základní terénní úpravy, fasáda, zateplení + příprava na žaluzie, venkovní betonové schody, oplocení, zámková dlažba, základní rozvody elektro, topení podlahové v obývacím pokoji a chodbě, topení  včetně kotle, radiátorů a topných žebříků v koupelnách (bez rekuperace a klimatizace). Detailněji zašleme na vyžádání.

Cena hrubé stavby s pozemkem v aktuálním provedení, jak je vidět ve videu je 11,990 mil Kč.

CENA 14.850.000 Kč

Dům v kostce

Pozemky cca 580 m2

Podlahová plocha 213 m2

Rekuperace pro permanentně čerstvý vzduch

Kvalitní bezúdržbová dřevo-hliníková okna 

Nadstandardní provedení i materiály

Příprava na chytrou domácnost

Soukromá příjezdová cesta, kamerový systém  

Uzavřený  komplex pro 4 domy

Dům očima technika

213
m2
prostoru k žití
593
m2
zahrady k radosti
1
min
do lesa za odpočinkem
17
min
do Brna za prací

Lokalita

Místo k životu pro náročné 

Svinošice  jsou malou obcí s 350 obyvateli a najdeme ji v sousedství Moravského krasu, jihozápadním směrem od města Blanska, na jižním úpatí Dubového kopce (523 m. n. m.) v údolí, tvořeném říčkou Kuřimkou. Od severního okraje obce se rozprostírá rozlehlý les, táhnoucí se kolem města Blanska k obci Černá Hora.

K bydlení nabízí všechny výhody. Místní zachovávají tradice jako krojované hody nebo masopustní průvod obcí, do města se autem dostanete za chvíli, ale přírodu a božský klid Moravského krasu máte hned za domem. Zkrátka místo pro ty, kteří od svého domova očekávají víc.

Instagram