Útočiště pro rodinu v Dolních Kounicích

Útočiště pro rodinu v Dolních Kounicích

Zvenčí vypadá, jako by na místě stál už léta letoucí. Ve skutečnosti jde ale o mimořádně zdařilou novostavbu, jejíž architektura ctí ráz okolí. Že působí dům – výhled na zdejší hrad a zámek – na první pohled jako příjemné místo k životu? Nejenom, že tak působí. Doopravdy jím je.
Elegantní stavbu si majitelé pořídili pro rodinu. Život ale občas míchá s plány a místo jako tohle nemůže zůstat neobydlené. Proto jej rádi pronajmou někomu, kdo zde bude bydlet, žít a s láskou o něj pečovat.
Obě podlaží jsou zařízená ve znamení střídmosti v tom nejlepším slova smyslu. Nikde nic nepřebývá, přesto z interiéru dýchá přívětivost. Není těžké odhadnout, kde budete nejspíš trávit nejvíc času. Obývací pokoj, z jedné strany propojený s kuchyní a z druhé navazující na zahrádku, představuje geniální prostor pro rodinné chvíle. Zkrátka zázemí s velkým Z. A pozor – krb v obývacím pokoji má velkou výhřevnost a také automatickou funkci, která obyvatele upozorňuje, kdy a kolik je potřeba přiložit. Tak, aby byla teplota v pokoji akorát.
Veškeré vnitřní vybavení je zbrusu nové a budoucím nájemcům k dispozici (vše na foto). Majitelé preferují dlouhodobý pronájem (zhruba 5 let) a nájemníky, na které se mohou spolehnout, nejlépe bez zvířat.
Co se týká kulturního vyžití, v Dolních Kounicích rozhodně nebudete strádat. Hrad a zámek máte přímo na očích, u zříceniny kláštera Rosa coeli se nabažíte atmosféry sakrálních staveb a novou perspektivu zas získáte na Bratčickém vodojemu, na Rozhledně Alfonse Muchy nebo na Menšíkově rozhledně u Hlíny.

Dispozice:
Přízemí: 70 m2, podlahy keramická dlažba + vinyl, navazující dvorek s přístřeškem na dřevo/kola 50 m2
Obývací pokoj + kuchyně + jídelna 33, 38 m2, ložnice 14,24 m2, zádveří 6,45 m2, technická místnost 5 m2 vstup na dvorek, hala 7,8 m2, koupelna + WC 3,85 m2
1.patro celkem 62 m2 + terasa 14 m2, podlahy vinyl v dekoru dřeva.
Otevřený prostor s přípravou na druhou kuchyňskou linku 5,3 m2, chodba 6,99 m2, schodiště 4 m2, WC samostatné 2 m2, koupelna 6, 2 m2, 3 pokoje celkem ( ložnice 14, 2 s výhledem na klášter a zámek, 2x pokoj 11, 15 m2 se vstupem na terasu).

Největší výhody na závěr:
Nádherné místo – v domě i v okolí. Čeká vás spousta objevování.
Ideální útočiště – v srdci obce, vedle školky, do Brna nedaleko.
Na delší čas – protože zde nebudete mít problém setrvat.

Kauce 50 tis, volné ihned, vybavení viz foto, fasáda bude dokončena na jaře 2023, Náklady 4000 Kč elektřina, 1000 Kč voda, 10.000 Kč dřevo.

prodáno
Cena 25.000 Kč + energie Kč

Klíčové parametry nemovitosti

Novostavba kolaudace 2022
5+kk, terasa, uzavřený dvůr
Nízké náklady na provoz
Moderní krb s automatickou regulací
2x koupelna