Malý byt s velkým potenciálem

Malý byt s velkým potenciálem

Univerzální. Tak by se jedním slovem dal popsat malý byt přímo v centru Brna. Co z něj bude a k čemu bude sloužit, to záleží jen a jen na vás. Je libo mít z bytu přes den kancelář a po práci místo k odpočinku? Půjde to. Pár šikovně zvolených interiérových prvků vám pomůže libovolně proměňovat prostor v to, co zrovna potřebujete. Malá výměra nevadí, pokud můžete jít do výšky. A to zde můžete!

Co se týká stálého bydlení, hodí se nejspíš pro jednu osobu nebo nenáročný pár, který tráví hodně času venku. Příležitostně se zde ale vyspí pohodlně i čtyři lidé. Rodiče, kamarádi, známí… nebo třeba úplně cizí lidé v krátkodobém pronájmu. Konečně, stačí přeběhnout lávku a člověk je přímo v centru, což přímo nahrává tomu nabídnout byt k dispozici turistům. Díky orientaci do vnitrobloku je v bytě naprostý klid, centru navzdory.

V budově IBC není parkování žádný problém. Naopak, odpadá jedna z častých nepříjemností života ve středu velkoměsta. A zůstávají ty příjemné – na dosah ruky jsou vyhlášené kavárny, špičková bistra, restaurace, divadla i hudební kluby. Zkrátka víc než dost příležitostí k tomu, užít si dosyta to nejlepší z Brna.

Zdarma vám poskytneme architektonický návrh na chytré rozvržení bytu, které počítá s každým centimetrem čtverečním prostoru k žití i k uložení věcí.

prodáno
Cena 3.150.000 Kč

Klíčové parametry nemovitosti

29 m2+ sklep 3 m2
orientace do vnitrobloku
dům i byt po rekonstrukci
nízké náklady na bydlení
návrh koncepce interiéru v ceně