Byt 3+1 Vinohrady

Byt 3+1 Vinohrady

Splňuje ideály rodinného bydlení a stačí si sbalit své osobní věci a můžete se stěhovat. Není nutné provádět žádné další investice a rekonstrukce, základní vybavení je součástí ceny. Byt je dostatečně prostorný, prakticky řešený, nachází se v klidné lokalitě s  vzrostlou zelení a v  blízkosti budete mít všechny důležité věci pro komfortní život.

Byt prošel cca před 8 lety celkovou rekonstrukcí. Dispozice jsou naprosto ideální. Všechny pokoje jsou vzájemně neprůchozí, na chodbě navíc vzniklo místo pro velkou vestavnou skříň s šatnou a dostatkem úložných prostor. Kuchyně, koupelna, podlahy, dveře i elektřina to vše bylo nově zrekonstruováno, a i dnes byt působí moderně a svěže. Dětský pokoj/pracovna, obývací pokoj i kuchyně jsou orientovány jižním směrem, takže byt je příjemně slunný.

Nachází se v 1. patře (dostatečně vysoko nad okolním terénem) oddělený od společné chodby dalším uzamykatelnými dveřmi. Umístění bytu je velmi pohodlné a praktické, velkou výhodou je velká komora ihned vedle bytu pro uskladnění kola, kočárku a také sklep. Pokud máte děti, určitě oceníte okolní dětské hřiště s odpočinkovou zónou.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

Byt o dispozici 3+1
Vybavení je součástí ceny
Neprůchozí pokoje
1. patro
Vestavění skříně
Krásné výhledy