fbpx

Nemovitosti 

Trh s nemovitostmi se neustále mění, a proto níže naleznete pouze ukázku některých zajímavých nemovitostí, kterým jsem našla nové majitele nebo které jsem pro vás vybrala jako zajímavé k prodeji.

Pronájem Brno Černovice

Stav nabídky: aktivní

Cena pronájmu: 12 500 Kč včetně DPH

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný podkrovní byt v klidné části Brno Černovice. 

RD Prštice

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 9 990 000 Kč včetně DPH

Dovolujeme si Vám nabídnout velký rodinný dům vhodný pro vícegenerační bydlení. Každý člen domácnosti zde bude mít dostatečné soukromí. Vzdálenost od Brna je pouhých 12 km.

RD Brno Maloměřice

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 4 900 000 Kč včetně DPH

Přestože dům působí nenápadně a skromně, opak je pravdou. Jeho kouzlo objevíte, když otevřete dveře a vstoupíte na přilehlou zahradu s vzrostlými ovocnými stromy. Celková plocha zahrady je 900 m2 a vede skoro až k řece Svitavě.

Chata Brno Bystrc

Stav nabídky: prodáno

Jedinečná nabídka souboru 5 rekreačních chat na nádherném slunném místě obklopeném lesem. Můžete se kochat výhledem do okolní krajiny a na Brněnskou přehradu.

Byt 2+1 Sportovní Brno

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 3 190 000 Kč včetně DPH

Kouzelný retro byt 2+1, který máme nově v nabídce má hned několik pozitiv. Zaslouží si sice pár úprav, ale z jeho výhod budete nadšeni.

RD Brno Maloměřice

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 6 900 000 Kč včetně DPH

Říká se, že dobrá lokalita je základem spokojeného bydlení. Nejenom, že v obci Střelice najdete vše pro pohodlný život, ale i poloha domu u lesa je unikátní. Dům je umístěn na okraji obce a překvapí vás naprostým klidem, který z něho i z okolí vyzařuje.

Byt 3+kk Komín

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 4 590 000 Kč včetně DPH

Největší zájem je vždy o byty se zahradou a terasou. Nečekaně i ve starším cihlovém domě, v nejžádanější brněnské lokalitě, máte možnost si nyní pořídit moderní byt s touto nespornou výhodou.

RD Nová Ves

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 5 999 000 Kč včetně DPH

Na první pohled působí dům, ve srovnání s  okolními domy, nenápadně. Jeho půvab a dominance na vás dýchne již vstupem do zahrady, která dům oblopuje. Také díky ní získáte naprosté soukromí. Okouzlí vás také romantická zákoutí a možnost koupání v  zastřešeném bazénu se slanou vodou.

Byt 3+1 Na Loučkách - Kuřim

Stav nabídky:  jednání pozastaveno

Prodejní cena: 2 590 000 Kč včetně DPH

Byt 1+1 vás okouzlí tím, že se zde majitelce podařilo vytvořit příjemnou atmosféru a co více, vešla se sem velká dávka lidských emocí, vřelosti, lásky, originality a umění. 

Chata Dolní Bory

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 450.000,- včetně DPH

Také se občas toužíte schovat před ruchem velkoměsta, zklidnit svou mysl v přírodě a vrátit se ke kořenům chataření? Máme pro vás dvě dobré zprávy. První je, že se nám objevila nově v nabídce chata, která je jak stvořená pro úprk před civilizací a druhá zpráva je, že její koupí nezruinujete svůj rodinný rozpočet.

Byt 3+1 Na Loučkách - Kuřim

Stav nabídky: prodáno

Chcete si užít bydlení kousek od přírody, ale přitom mít k dispozici plnou občanskou vybavenost menšího města kousek od Brna? Pak doporučuji tento krásný byt 3+1 v Kuřimi. 

Byt 4+1 Svážná - Nový Lískovec

Stav nabídky: prodáno

Hledáte cenově dostupný byt na pronájem nebo jako domov pro větší rodinu? Přijďte se podívat na prostorný a slunný byt 4+1 v 1. patře na ulici Svážná, Nový Lískovec.

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP