Velké stavení u Pálavy

Velké stavení u Pálavy

Máte rádi pohodlí, klid, nalajnované jistoty? Pak pro vás tentokrát nic nemám. 🙂 Tím chci říct, že váš životní styl je samozřejmě zcela v pořádku. Tato nemovitost je prostě a jednoduše pro někoho jiného. Pro někoho, kdo rád hledá a vymýšlí řešení, kdo právě hledá výzvu na příští rok (nebo možná několik let), kdo chce budovat, přestavovat a tvořit. Tenhle dům a všechno kolem něj je zkrátka projekt sám o sobě.

Má ovšem potenciál.

V čem spočívají jeho přednosti? Jednoznačným plusem je lokalita. Leží na krásném, klidném místě. Zahrada končí u řeky, což z ní dělá ráj pro rybáře, zimní otužilce a zkrátka všechny milovníky vody. Na Pálavu a k Mušovským jezerům je to kousek, v okolí je spousta vinařů a do Brna se dá dojet za dvacet minut. Jako ideální tip na to, co do budoucna, se proto jeví třeba kombinace vlastního bydlení s apartmány ke krátkodobým pronájmům.

Stávající dům, součást řadové zástavby, je určený k rekonstrukci/demolici. Budoucí dům tak budete moci téměř zcela přizpůsobit svým představám, namísto toho, abyste se vy přizpůsobovali domu.

Technické info: pozemek je široký 11,2 m, průjezd na pozemek, veškeré IS, částečně podsklepeno, cihlové zdivo, střecha dřevěný krov s pálenou taškou, podlahy beton a dřevo, okna do ulice plast, ostatní dřevěná. Na dům navazuje prosklená veranda je na ocelových nosnících, podepřená ocelovými sloupy, střecha pultová.

Láká vás bydlení u Pálavy, s řekou za zády a vínem všude dokola? Pak si domluvte schůzku teď hned. Zavolejte mi.

aktivní
Cena 3.350.000 Kč + provize RK

Klíčové parametry nemovitosti

Pozemek 1160 m2
Zastavěná plocha 548 m2
Obestavěný prostor 1360 m3
Všechny IS
Ke kompletní rekonstrukci/demolici
V blízkosti Pálavy
PENB G
35 km Brno
20 min jízdy autem