fbpx

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 5 999 000 Kč včetně DPH

Na první pohled působí dům, ve srovnání s  okolními domy, nenápadně. Jeho půvab a dominance na vás dýchne již vstupem do zahrady, která dům oblopuje. Také díky ní získáte naprosté soukromí. Okouzlí vás také romantická zákoutí a možnost koupání v  zastřešeném bazénu se slanou vodou.

Vášeň k e starožitnostem a k  poctivým řemeslům snad všeho druhu zdobí jak interié, tak exteriér domu. Současný majitel pečoval o tuto nemovitost s  láskou a úctou. Ta na vás dýchá z  každého koutu této nemovitosti.

Je určena pro klienta, který hledá klid a odpočinek od ruchu velkoměsta, ocení poctivé přírodní materiály - dub, kov, kámen, které jsou použity v  exteriéru i interiéru. Objekt má charakter rodinného domu, je určen k  trvalému bydlení a naplní také veškerá očekávání pro klidné bydlení rodiny s  dětmi. Svou polohou by mohl být také vhodným objektem k  velkorysé rekreaci. Dům je dostatečně velký, má kuchyni s  jídelnou, 5 samostatných pokojů + velkou místnost 50 m2 s dominantním  krbem na společenské využití. Dům je podsklepený, s  garáží, technickou místností a s  dodatečně velkou dílnou 10x5 m.

Dům, který vám nabízíme k prodeji, je jedinečný svou polohou, rozlohou i dispozicí. Nachází se v  klidné části a ulici obce Nová Ves, 5 minut cesty autem od Oslavan a pouhých 30 km vzdálené od Brna.

V  obci jsou dětská hřiště, tělocvična, krytý bazén, obchod, restaurace, knihovna, škola i školka, prostě vše, co potřebujete k  pohodlnému životu. Obec žije také bohatým kulturním životem a pořádá spoustu společenských akcí.

Území, na němž obec leží, patří k nejstarším kulturním oblastem v našem regionu.

Na území  obce Nová Ves u Oslavan, okres Brno venkov, dále najdete pramen Svatá voda, pramen velice chutné minerální vody, nacházející se v bočním údolíčku severně od obce. Poblíž vede žlutě značená cesta z Oslavan, údolím řeky Oslavy, k Senoradskému mlýnu. Místní krásná příroda nabízí i možnost využití různých cyklostezek.

RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves RD Nová Ves

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP