3+kk v Bílovicích nad Svitavou

3+kk v Bílovicích nad Svitavou

Krásné a klidné bydlení na hranici Moravského krasu, kde Vám bude fajn.

Právě nyní se dokončila kompletní a promyšlená rekonstrukce cihlového bytu v Bílovicích nad Svitavou.
Kdo má k této lokalitě vazbu, těžko se mu toto místo opouští. Nyní nemusíte, je tu možnost dlouhodobě bydlet v krásném bytě 3+kk s lodžií aniž by jste ho vlastnili.
Byt je dispozičně dosti univerzální a využitelný napříč generacemi i to je důvod, proč není kompletně vybaven.
Vybavení je na budoucím nájemníkovi případně individuální domluva s majitelem při dlouhodobém nájmu. Základ jako vybavenou kuchyňskou linku na míru, kulatý stůl a pohodlné židle, úložné prostory v chodbě i koupelně, věšáky a botník zde samozřejmě najdete. Ve větším pokoji je prostor na velkou šatnu a ložnici rodičů a malý pokoj je ideální jako dětský nebo pracovna. Velká lodžie je super na odpočinek i v létě, protože je ve stínu díky krásnému vzrostlému stromu, který v létě pomáhá udržet komfortní teplotu. K bytu náleží velký sklep 4 m2, kam se vejde sportovní vybavení nebo i sezónní věci. V domě není k dispozici výtah, ale do 3. patra vyběhnete raz dva i bez něj😊.

Celková výměra bytu je 60 m2 + lodžie 6 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 20 m2 s vyšší řadou spotřebičů (trouba s automatickým čištěním – pyrolýzou, indukční bílá varná deska, digestoř, největší lednice s mrazničkou a šikovnou myčkou), ložnice 17 m2 + dětský pokoj/pracovna 9 m2, chodba 9 m2. V koupelně 4 m2 najdete vanu, zapuštěné umyvadlo, hlubší zrcadlovou skříňku, podlahové topením a prostor pro pračku a sušičku. Toaleta je samostatná.
K bytu náleží sklep (4 m2) v suterénu budovy. Dům je zateplený a náklady na provoz i díky vlastní kotelně jsou přijatelné.

Celkové náklady na bydlení jsou pro 3-4 osoby cca 5000 Kč + internet. Volný ihned.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost – za zmínku stojí i Kulturní centrum Liška, vyhlášená pekárna, výborná cukrárna a plno dalšího. Tato obec je obklopena lesy a přírodou, a přitom nabízí rychlé a pohodlné spojení s centrem města MHD i vlakem. Pokud máte děti, rádi běháte nebo jezdíte na kole, bude se Vám tu líbit.
Majitel má zájem o dlouhodobý pronájem. Uvítáme, pokud nám pošlete před prohlídkou krátké povídání o Vás.

prodáno
Cena

Klíčové parametry nemovitosti

66 m2 + sklep 4 m2
Vinylové podlahy + dubové parkety
Dýhované dveře
Dekorativní stěrka v interiéru
Nadstandartní vybavení na míru
Univerzální koncept bydlení
Volný ihned
Dobré spojení do Brna