fbpx

Každá nemovitost je jiná. Vždy je tedy potřeba zvážit, jaká forma a způsob prezentace bude pro danou nemovitost nejefektivnější.

Nejdůležitější je u prodeje nemovitostí první dojem. Pocit, který ve vás onen byt či dům vyvolá, jestli vás zaujme, budete si umět představit, že tohle bude váš budoucí domov. Jsou hlavně emoce, které rozhodují o prodeji. Dokonce rozhodují o ceně, kterou potenciální kupec bude ochotný za nemovitost dát. Proto svým klientům nabízím jen tu nejlepší formu zachycení nemovitosti – fotografie od profesionální fotografky, případně natočení video prohlídky nebo 3D scan nemovitosti, který může nahradit prohlídky.

Jakmile máme připravenu formu prezentace, vyberu pro vás tu nejvhodnější cestu.

Možností je hned několik a většinou volím různé kombinace. Prezentace na realitních prodejních serverech, facebook, instagram, spolupráce, kampaně ve vyhledávačích, soukromá inzerce. Veškeré náklady na všechny propagaci hradím já, nikoliv vy - prodávající.

A jak taková prezentace může vypadat? Zajímá vás ukázka u již prodaných nemovitostí? Podívejte se na fotografie a video nebo přejděte přímo na konkrétní odkazy níže:

------- Podívejte se jak prezentuji všechny nemovitosti na webu

------- Komunikujeme naši nabídku na facebooku  - podívejte se jak.

------- Všechny aktuální nemovitosti prezentujeme také na nejsilnějším realitním serveru - s-reality.

------- U složitějších nemovitostí skvěle funguje prezentace formou 3D prohlídky.

Potřebujete poradit s prezentací vaší nemovitosti, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit. 

2000 znaků zbývá

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP