fbpx

Marketing na míru – aneb kouzla, která prodají vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Dříve k prodeji nemovitosti stačil letáček nebo inzerát v novinách. Později se přistoupilo k databázi klientů, párování poptávek, inzerci na realitních serverech. Dnes, chce-li být realitní makléř úspěšný a pro své klienty udělat maximum – tedy prodat nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu – má k dispozici i další nástroje na podporu prodeje. 

  • Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě a online marketing je další možnost, jak oslovit potenciální kupující. Sociální sítě již dávno nejsou jen místo, kde se setkáváte s přáteli. 

Jsou doslova tržištěm, kde můžete přesně demograficky zacílit. Pohlaví, věk, místo, dokonce zájmové skupiny – sociální sítě o nás vědí opravdu hodně a díky tomu mohu vaši nemovitost nabídnout efektivně konkrétnímu publiku potenciálních zájemců. Velkou výhodou reklam a prezentace na sociálních sítích je rovněž možnost obrazových reklam – pracuji v nich s profesionálními fotkami vaší nemovitosti a díky tomu snáze upoutám pozornost kupujících nebo lépe vystihnu atmosféru a kouzlo té či oné nemovitosti.

  • Copywriting

Poutavé a čtivé texty, relevantní informace – to je další cesta, jak podtrhnout benefity a kouzlo vaší nemovitosti. Na textech si dávám opravdu záležet, ať už se jedná o texty do prezentace vaší nemovitosti na inzertních serverech nebo o texty do příspěvků a kampaní na sociálních sítích, či v jiných komunikačních kanálech

  • PPC reklama na Googlu a Seznamu

PPC reklama na vyhledávacích serverech Google a Seznam je velice efektivní nástroj, jak najít potenciální kupující pro nabízenou nemovitost. Díky PPC kampaním mohu nabízet nemovitost jen lidem, kteří ji opravdu hledají. Mohu je dokonce oslovovat opakovaně, díky remarketingu. A co víc, zobrazovat reklamy také na partnerských serverech jako je youtube, Firmy.cz, Sbazar a spol, kde se denně pohybuje obrovské množství potenciálních kupujících.

  • Sreality a další inzertní realitní servery

Nejnavštěvovanější je český realitní server Sreality.cz. Většina z nich nabízí rychlé vyhledávání pomocí filtrů. Prezentovat zde můžeme i videoprohlídky, virtuální prohlídky a jednoduše se dá inzerovaná nemovitost propojit s mapou okolí.  V praxi využíváme další podpůrné nástroje, které upřednostní vaši nemovitost jako je topování, tip regionu atd.   

  • Interní databáze a spolupráce s jinými zkušenými kolegy 

Realitám se věnuji od roku 2004, díky zkušenostem a kontaktům mohu přispět k podpoře prodeje nemovitostí, které mám v nabídce. Jsem součástí teamu Properia Group, s. r. o., kde s ostatními zkušenými makléři sdílíme své zkušenosti a také poptávky.

  • Kvalitní vizuální prezentace

Chceme z vaší nemovitosti udělat prodejní trhák! Dnes už základní podmínka toho, aby byla prodejní cena maximální.  Obzvlášť, pokud má nějaká specifika nebo slabé stránky. Práce s profesionální fotografkou, natočení virtuální prohlídky, vytvoření 3D prohlídky jsou nástroje, které můžeme použít.

Samotná příprava nemovitosti před jejím prodejem a focením je klíčová pro úspěšný prodej. Homestaging dnes využívám téměř u každé nemovitosti. Pomáhá nám v krátkém čase získat více zájemců o konkrétní nemovitost. U prodeje nemovitostí rozhodují emoce. Proto se snažíme navodit tu nejlepší atmosféru. Využíváme vlastní dekorace, drobný nábytek a bytový textil. Spolupracuji s profesionálem v oboru.

Jedna činnost podtrhuje druhou, jedna bez druhé nejsou již tolik efektivní. Právě dokonalá kombinace výše uvedených činností mi pomáhá vaši nemovitost prodat za tu nejvyšší možnou cenu, nebo v tom nejkratším čase. 

Máte otázky? Neváhejte se na mne obrátit.

2000 znaků zbývá

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP