fbpx

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 6 900 000 Kč včetně DPH

Říká se, že dobrá lokalita je základem spokojeného bydlení. Nejenom, že v obci Střelice najdete vše pro pohodlný život, ale i poloha domu u lesa je unikátní. Dům je umístěn na okraji obce a překvapí vás naprostým klidem, který z něho i z okolí vyzařuje.

Nachází se na kraji přírodního parku Bobrava. V dnešní uspěchané době je bydlení s krásným okolím velmi vyhledávané. Okolní příroda, les, to vše na vás bude pozitivně působit na vaše zdraví i psychickou pohodu.

Dům (kolaudace 2003) je dispozičně řešen jako 5+kk s garáží pro dvě auta, altánem, zahradním domkem, zahradou, na kterou je praktický vjezd vedle domu. Potěší ideálním dispozičním řešením, nízkými náklady na provoz, bude dobře sloužit k rodinnému bydlení. Zahrada má 525 m2 a je v ní umístěn příjemný, prostorný altán, který poskytuje stín, zahradní domek, ohniště, solární sprcha. Díky vzrostlým stromům zde budete mít klid a naprosté soukromí. 

Dispozice:

Podrobná projektová dokumentace, půdorysy k dispozici v RK.

Sklep: 2 místnosti, vstup do sklepa je řešen výtahem

Přízemí: garáž se vstupem do prosklené verandy, místnost užívána pro kosmetiku či jiné služby (neruší ostatní obyvatele domu), šatna/komora, WC + koupelna (pračka + sušička), hlavní obytná část s krbem, kuchyně + jídelna z které vstoupíte velkými francouzskými okny rovnou do zahrady

1. Patro: prostor šikovně rozdělen na 3 pokoje (2 pokoje s terasou) + koupelnu + technickou místnost/sklad. Horní koupelna je moderní, prostorná s velkou vanou, WC i bidetem

Technické informace: 

Dům je postaven z Ytongu, zateplen 10 cm polystyrenem, střecha pálená taška Tondach, okna plastová, střešní dřevěná, podlahy dřevěné + koberce, dlažba, vytápění plynem vč. ohřevu teplé vody, krbem s průduchy do hlavní místnosti, napojen na obecní vodovod a odpadní voda je řešena domovní čistírnou odpadních vod (jednoduchá údžba), nabízí se tak velmi moderní a šetrný způsob hospodaření s vodou, kterou lze dále využít. 

Informace k občanské vybavenosti obce:

Koupaliště, školka, škola, umělecká škola, knihovna, tělocvična, hřiště (volejbal, tenis, fotbal, beach volejbal) Sokol, zdravotní středisko (dětská ordinace, praktický lékař, zubní lékař), obchod, restaurace a ostatní bohaté kulturní vyžití. Okolí obce je plné lesů, které přímo vybízí k rodinným procházkám nebo sportovním aktivitám. 

Pozn. Dům je kolaudován jako rekreační objekt s možností trvalého bydlení

Průkaz energet. náročnosti budovy se připravuje - dle zákona inzerována kategorie G.

Prodejní cena: 6 900 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice RD Střelice

 

 

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP