fbpx

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 4 900 000 Kč včetně DPH

Přestože dům působí nenápadně a skromně, opak je pravdou. Jeho kouzlo objevíte, když otevřete dveře a vstoupíte na přilehlou zahradu s vzrostlými ovocnými stromy. Celková plocha zahrady je 900 m2 a vede skoro až k řece Svitavě.

V rozpáleném městě plném betonu, je každý kousek zeleně a stínu k nezaplacení. V zahradním altánu s výhledem do zahrady zapomenete na ruch velkoměsta i okolních ulic. Je to pravé místo k odpočinku, relaxaci nebo k zahradničení. Vaše děti zde objeví malý ráj, můžou dovádět na zahradě nebo v bazénu.

Dům je v dobrém technickém stavu, napojen na všechny IS. V budoucnu možno vytvořit parkování na vlastním pozemku. Možnosti úprav stávajícího domu je několik:

1) K okamžitému bydlení bez nutnosti dalších úprav. Vhodné i jako sídlo firmy, pokud Vám stačí zrekonstruovaný byt 1+1 s velkorysou koupelnou, sklepní prostory + půda. Vnitřní částečné modernizace proběhla v roce 2009. Vše je funkční a zachovalé. Zastavěná plocha 174 m2.

2) Rozšíření o půdní nástavbu, kde získáte dalších 80 m2 obytné plochy například 3 pokoje + koupelna

3) Finančně náročnější varianta rozšíření domu přístavbou směrem do zahrady. K dispozici je projekt. Získáte tak další cenný obytný prostoru v přízemí domu. 

V městské části Obřany se bydlí krásně. To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost do centra autem i MHD. Najdete zde vše, co si jen můžete přát…sluneční lázně u řeky, koupání, cyklostezky, louky, lesy, hřiště, tenisové kurty, wellness, sportovní vyžití i příjemné hospůdky a dobré sousedy.

K dispozici zaměření stávajícího stavu a projekt na přestavbu domu.

Prodejní cena: 4 900 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice RD Brno Maloměřice

 

 

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP