fbpx

Stav nabídky: prodáno

Jedinečná nabídka souboru 5 rekreačních chat na nádherném slunném místě obklopeném lesem. Můžete se kochat výhledem do okolní krajiny a na Brněnskou přehradu.

Chaty jsou dobře dostupné z města MHD i autem po zpevněné cestě až k chatě, včetně možnosti parkování. Umístěny jsou v lokalitě Chochola po levé straně přehrady, směr k hradu Veveří. Jsou v udržovaném technickém stavu, rekonstruovány naposledy cca před 12 lety. Mají připojením na vlastní studnu, elektriku (nízký tarif) a septik a jsou aktuálně obyvatelné. V dnešní době při aktuální situaci na realitním trhu, kdy cena bytu 1+1 je přesahuje hodně přes 2 mil Kč, můžete mít vlastní chatu na krásném místě za méně než polovinu ceny.

K dispozici máme podklady pro vyřízení stavebního povolení pro všechny chaty, podle studie renomovaného architekta. Cílem bylo maximalizovat obytnou plochu v souladu s uzemním plánem. Vytvořit malý domeček s velkými okny, který se ztrácí v lese, s možností posezení na terase. Šikmé linie fasád, vertikální dřevěná prkna splývají se stromy. Důraz byl kladen na co největší soukromí, tak, aby byl zachován přírodní ráz lesa. 

Povedlo se vytvořit koncept, který navrhujeme zvětšení užitné plochy. Je už na každém majiteli jestli se tímto nechá inspirovat.

Chaty je možné prodat jednotlivě, ale přednost má prodej jako celek (následné rozdělení je možné, každá chata má své číslo evidenční). Soubor chat je vhodný i jako investice s možností pronájmu s výnosem 4 tis/chata/měsíčně, aktuálně pronajaté jsou 3 chaty. Prostor kolem chat je otevřený a nabízí se ke společnému využití (ohniště, společné posezení, houpačky, trampolína) přitom i tak umožňuje každému své soukromí. Ideální například pro skupinu známých nebo více rodin.

Chata č. 1 (největší) je dvojchata. Má nyní dva samostatné vstupy a každá polovina má samostatnou kuchyni, pokoj, wc a koupelnu. Vybavení chaty je na základní úrovni. Vzhledem k regulativům územního plánu a charakteru území (plochy staveb rodinné rekreace), nelze realizovat nové stavby, rekonstrukce na původním půdorysu samozřejmě možná, což vzhledem k velké zastavěné ploše stávající chaty je velkou výhodou. Cena 1,350.000 Kč

Chata č. 2, 3, 4 jsou stejné, ZP je 38 m2, cena 800.000 Kč

Chata č. 5 nejmenší 24 m2, 680.000 Kč

Cena za soubor chat včetně projektu je 3.990.000 Kč

Pozemky pod chatou jsou jako ve většině případů na Brněnské přehradě ve vlastnictví České republiky, ve správě lesů (směna je možná). V tuto chvíli je pozemek pronajatý za 12 tis/ročně/celek a samozřejmě se na něj vztahuje předkupní právo. Ceny za odkup se určují cenou obvyklou nebo je možná směna za jiný lesní pozemek.

Chata je zděná z cihelného zdiva, střecha je příhradová, krytá PZ plechem. Klempířské konstrukce jsou kompletní z PZ plechu. Topení je lokální na tuhá paliva + elektrické. Přívod el. proudu 220 V s jističi Vodovodní přípojka je ze společné studny. Je nutno provést celkovou údržbu chat. Stáří je cca 40 let. Pozemek není oplocený plotem-volně přístupný.

Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc Chata Brno Bystrc

 

 

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP