fbpx

Stav nabídky: prodáno

Prodejní cena: 3 190 000 Kč včetně DPH

Kouzelný retro byt 2+1, který máme nově v nabídce má hned několik pozitiv. Zaslouží si sice pár úprav, ale z jeho výhod budete nadšeni.

• Výborná lokalita – málokterý byt se může pochlubit tím, že rovnou z domu vstoupíte do zeleně, projdete alejí stromů a jste v krásném parku Lužánky, kde si užijete volný čas

• Parkování – v blízké okolí se místo vždy najde

• Dostupnost MHD, ale i pěšky do centra na všechny směry

• Zvýšeném přízemí domu - jedním slovem praktické. Nemusíte se obávat o bezpečnost, před domem je oplocená předzahrádka a z ulice do oken není vidět. 

• Terasu nahrazuje možnost využít společný dvůr s výhledem do zeleně a vnitrobloku, kam ostatní obyvatelé domu téměř nechodí.

• Dubové parkety – potřebují renovaci, ale bude to stát za to

• Vysoké stropy – využití pro úložné prostory nebo spaní v mezipatře

• V letních měsících se byt nepřehřívá a je v něm příjemné klima

• Pouze 8 bytů v domě a volná půda. V budoucnu se bude uvažovat o jejím dalším využití nebo prodeji, v případě koupě budete spoluvlastníci.

Dispozice bytu je praktická i když je potřeba počítat s tím, že kuchyně a ložnice jsou úzké. Ohřev teplé vody zajišťuje plynová karma a topení plynové WAW cca 8 let staré, vše je funkční, plastová okna jsou vyměněna, časem bude potřeba zrenovovat kuchyň a koupelnu, WC je samostatné. K bytu náleží větší sklep, který není započítán ve výměře bytu. V domě jsou nové stupačky a vchodové dveře do domu.

Je vhodný na investici (výnos cca 16 tis Kč) nebo k vlastnímu bydlení.

Náklady pro 3 člennou rodinu jsou cca 4.000,- Kč ( fond oprav, elektřina, voda, plyn).

Byt je ihned volný k nastěhování. Zařízení v bytě může po dohodě zůstat.

Prodejní cena: 3 190 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní Byt 2+1Sportovní

 

 

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP