fbpx

Stav nabídky:  jednání pozastaveno

Prodejní cena: 2 590 000 Kč včetně DPH

Byt 1+1 vás okouzlí tím, že se zde majitelce podařilo vytvořit příjemnou atmosféru a co více, vešla se sem velká dávka lidských emocí, vřelosti, lásky, originality a umění. 

Byt, který Vám nabízím k prodeji je svojí rozlohou sice menší, přesto v něm najdete prostor pro setkání s přáteli, místo na pohodlný a kvalitní spánek, pracovní koutek s knihovnou, můžete si zde relaxovat při čtení knihy, uvařit skvělou večeři nebo si třeba zahrát na klavír. Při zařizování bytu nepodléhala trendům a novinkám. Naslouchala svému instinktu, pocitům a otevřela se věcem s hodnotami, předměty plné symboliky a vzpomínek. Tento byt není pro každého, ale kdo si ho koupí, může si užívat osobité a autentické bydlení. Rychle si zvyknete na to, že i doma cítíte svěží vánek a nabíjí vás slunce. 

Byt si můžete ponechat v současném stavu (vše je starší, ale funkční) nebo udělat změnu interiéru až revolučním způsobem a vytvořit tak osobité moderní bydlení. Posedět můžete buď na společné pavlači nebo na vlastním balkoně. Dům je cihlový, je vsazen do klidné ulice a okolních zahrad. 
Výhodou bytu jsou nízké měsíční náklady 1900 Kč včetně energií a také rychlá dostupnost do města (poblíž dopravní spojení tramvaj, autobusy, vlak), možnost okamžitého nastěhování nového majitele.

Celková výměra bytu je 51 m2 včetně sklepa a balkonu. Kuchyně 12 m2 + pokoj 28 m2 + předsíň 3 m2 + koupelna 4 m2.

Prodejní cena: 2 590 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční Byt 1+1 Viniční

 

×

kontakt lucie klimesova

Kontaktujte mne!

Pokud máte otázky, ráda a upřímně na ně odpovím. Ozvu se Vám co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

1000 znaků zbývá


TOP